Prepáč, hlava1, ideš do IGNORE.
Sekáš diskusiu vedome naivnymi kecami.
Vyhodnotenie: si mazaný TROLL.
Prepáč, hlava1, ideš do IGNORE.
Sekáš diskusiu vedome naivnymi kecami.
Vyhodnotenie: si mazaný TROLL.
Mamamia, NÁROD JE ZA!!!!
Bohužiaľ, táto téma chce osvetu.
A tá sa dostane k ľuďom len cez alternatívne médiá.
To je možno len fikcia.
Aj tak je to to najlepšie, čo sa po predlhej dobe objavilo!
Skúsim mágiu:
Bože daj, nech je to PRAVDA.
Je to zbožné prianie všetkých slušných ľudí na Slovensku, ktorých týra táto vláda "mrzkej lúzy".
Prosím Boha, Spravodlivosť, Šťastie, všetkých anjelov a Ducha svätého, ak majú súcit
s národom slovenským,
ťažko skúšaným,
NECH JE TO PRAVDA, ŽE BOL DANIELITO ODPOČÚVANÝ.
A ŽE PÔJDE DO KOLÚZNEJ VÄZBY.
Skús si prečítať niečo od Harabina.
Alebo od Kočnera.
Snáď neexistuje jediné božie prikázanie, ktoré by Don Danielito neporušil, agent usácky.
Prepáč, hlava1,
mne niečo hovorí hlava 22.
Tvoja hlava1 je prázdna.
Koľko hláv máš?
Matovič nepracuje!
Len kradne.
Na všetko má ľudí, bezdomovec!
Na stránke Veci verejné je, resp. pred časom bolo video, ktoré nahral Forisch.
Zaujímavé veci o Danielitovi.
Preto ho chcel Gamboš dostať.
Pavol Forisch sa ukrýval v Nórsku.
Dostal azyl.
Ukrýval sa pred Lipšicom.
Nedávno sa ozval, že má strach, že Lipšic ide po ňom.
Dnes na IVojne: vraj ho zatkli a zvažuje sa jeho vydanie na Slovensko.
Dúfam, že Gamboš už bude v kolúznej.
Forischovi ide o veľmi veľa.
Atlas škodcov:
súhlasím, že by to MALO tak byť, ale nie je!
Kováčik bol 11 mesiacov vo väzbe.
Nemohol sa brániť!
Neprijali mu dôkazy...
Určite nie je jediný.
Zmanipulovaným súdnym procesom sa venuje Jana Teleki na stránke Eurorespektu.
Je to HROZNÉ čítanie.
Ak ho zatknú a obvinia,
dúfam, že ho čírou náhodou nedostane Šurek a sudkyňa Pamela.
Ak je SPRAVODLIVOSŤ na svete, tak ju prosím o pomoc, aby sa Harabinove vízie splnili.
Usambassy sa na neho vykašle.
Boli iní agenti ako Danielito.
Ale tu ho ratuje psychopat a jeho družina.
Pomaly vlastným telom!
Veď im ide o hlavy, hydre hnusnej.
Predajná štetka bude prisahať, že ho nepozná.
Neurobia rozpočet.
Budeme fungovať v provizórnom.
To nezvládnu.
Uvidíme čo im na to povie EÚ.
Obzvlášť po tých výzvach idiota voči premiérom členských štátov, ktorých on, psychicky narušený rozhadzovač a zlodej vyzval k šetreniu.
Ak prestanú obštrukcie ohľadom Kolárových nájomných bytov, bude Kolár zase poslušný.
Sám sa označil za drahú nevestu.
Neverím mu.
Komisia je na dve veci.
Poslanecký prieskum detto.
Virózu
Máš a riadnu.
Čo ma do toho montuješ?
Počkáme si.
Štrasburg ho oslobodí.
Potom vezmi ty na seba vinu súdu a zaplať.
Ja dúfam, že bude retroaktívne znovuzavedený trest smrti.
Minimálne dvaja adepti sú jasný.
Mikas a Lengvarský, tretie meno neprezradím.
Ja radšej ruský tank, ako tlupy afgánskych kolaborantov.
Odporúčame