Trápi ma to, Momprache.
V prvom rade som za priamu demokraciu.
Za zmenu volebného systému, financovania strán, zníženie platov poslancov, odchod z NATO a EÚ.
Viem, že je to momentálne utópia.
Fico je najlepší politik na Slovensku.
Republika nemá také esá.
Moje rozhodnutie koho voliť ešte nepadlo.
Lebo k slizu Hlas mám odpor.
Koho voliť?
Rozhodnem sa až potom, keď sa Ficov návrh na spoluprácu viac rozkryje.
Mrzí ma však jeho opovrhovanie Republikou a faloš Smeráckych europoslancov, aj túžba vstúpiť do jadra EÚ, čo je totožné s ideou čaput.
De facto stratíme suverenitu.
Po spojení sa s Hlasom by sme k tomu boli o krok bližšie.
Len preto uvažujem o Republike.
Ak bude kandidovať Nová Vlasť, možno dám hlas Harabinovi. On by mal byť v parlamente.
To by bola očista!


