Pani Caputova sa bude snažiť porozumieť......zbytočne vopred -:)
Pani Caputova sa bude snažiť porozumieť......zbytočne vopred -:)
Thrump nedáva čierne vlaky v čase oslavy SNP na budovu v Banskej Bystrici.....prečo by mal byť fašista on?...-:
Najprv si 2x rozmyslí potom dýcham .......a až potom napis
....ak chces preklad tá k som dávno za zenitom slobodnosti ....dve deti......:-)
Kremlobot......to sa naozaj ešte oslovujeme ako súdruh?
Slobodný je free a obloha sky....tych pár slov podstatných pokiaľ rozmies a vieš.....
Al ciada.....čo to je za nick?.....prečo nedáš si kremlobot?....alebo aspoň boršč?.....buď predsa verný svojim kumpanom
Mne ako cerveny:-)....prosti udia....sledovany sledovanymi...stbcik .veď vies
Koľko za to chcú?......verím že to bude ľudová socialistická cena......
Problém je ten..že túto vojnu nebudeš len pozerať v tv...LED....v krásnych farbach
Napadnutie Iránu je nebezpečný akt......bohužiaľ ...a dúfam že sa mýlim.....raz k tomu dojde
Moslimovia idú za alahom.......Číňania za rizou....
Odporúčame