Určite áno....
Tie hlavné správy to je čistá psychiatria.....toľko nenávisti čo je tam nenájdeš snáď nikde inde.....určite trestné oznamenie
Aj s harabinom ...buhaha
Vivat pani prezidentka Caputova!!!
Prečo opisujete dopredu...čo sa nestane......spravte si poriadok v hlavach
Na hlavných správach to vrie....tvrdé jadro v komentároch píše,, zlatý Kiska,,.......buhaha
Nikto nechce rozdelenú spolocnost
Žiadna irónia....gratulacia
Radosť pozerať na pani prezidentku.....rastie každým dňom......len tak ďalej.....verím že raz všetci Slováci budú spokojný....aj všetci zufalci
Vie čo...si na smiech....hahaha
Gratulujem pani prezidentke k jej úspešnemu vstupu na svetovú politickú scenu
Cervenohneda Močiarna banda,,,........phuj phuj phuj
Budem konkrétny za teba....za posledných 10rokov tu kradne SMER a jeho koaličný partneri.....pedofilov, lgbt ..atď sem podsúva jedine lsns a Hnojné sopkove spravy
P.Caputova ...ostrá ako Husquarna.....a prečo nie?......klame snáď?
Pravda je len jedna....cervenohneda banda mociaristov a stbakov baži po moci.....
Všetci poznáte príbeh Henryho Acordu ktorý v Bratislave stretol zviera z Dunajskej stredy. A včera sa na venturskej ulici stretlo 100 takýchto zvierat.....výsledok je viditelny
Byty Bonaparte dnes kúpila dcéra Kataríny tothovej (HZDS)....šikovná to dcéra čo si poctivo na je zarobila... Hihi haha ovce
400 miliónov strata SPP po ficovom zoštátneni,......kde isli peniaze?..... 400 melónov vyrobiť stratu to sa musí tvrdo pracovať......hahaha
Tak sa nám púť..in išiel vyspovedat....ja radšej idem na dovolenku
Odporúčame