Čo je podľa teba dobro?
Debilizqtor deloid...na teba každý je hrdy
Pani Caputova je best!!!!!!!....kreteni sú bez sance
Sankcie?.......že by Ukrajina?
Dcéra Kataríny tortovej HZDS...kúpila byty v Bonaparte.....sikovnavnacdcera však?
400 melónov....Fico zostatnil v dobrej a vlastenecké vôli SPP........STRATA.....nikomu nevadí.....400 mil
....len v takeroch ostali diery.....pár očitých svedkov....a ich prsty ktoré ukazujú kto to bol.....
No problém....rozdychaju to bratia....:-)
...aaa blaaaaha......no te sa v škole neucil
:-)....ruský prekladač nemám...nemenim.....a toho pupusa si strc do matere...ja som na zeny
Tvoj Kotleta.....veď ani Tiso by nevyvrátil smajlíka....či?
Odporúčame