Ak nie si troll tak vážne doporučujem ti citaj čítaj a čítaj......xyz zdrojov.....uvažuj....časom možno sa to zlepsi....čítaj čítaj čítaj.
Ak nie si troll tak vážne doporučujem ti citaj čítaj a čítaj......xyz zdrojov.....uvažuj....časom možno sa to zlepsi....čítaj čítaj čítaj.
Ale Fico o to nevie......ani Muk ficovy
Pre sasa každý saso
Chcel by som osobne spoznať blahovych rodičov
....a ako večerni už by ste mohli začať nadávať na kisky a caputovu
....vlastenci ďakujú lubyovej.....predaj luxusných značiek na Slovensku stúpa
Garážové firmy ďakujú lubyovej.......predaj luxusných značiek na Slovensku stupa
Harabinak v srote!!!!!!.....do u!iiiic ofceeeee
Dankovci a ficiliani majú ťažký život :-)
...aké seno zeries ovca?
Tebe ani chcholousek nerozumie
Žiadna nahrávka nie je.....Dano nemusí vyplatiť milión ktorý nemá......ale aspoň na pekne dlhý :-)
Čítaj Hnojné správy....
Tie tvoje caput ovce sú normálny ľudia ktorý chcú pokoj a slobodu a nechcú žiadneho "vlasteneckeho" vodcu aj s jeho mafiou a podsvetim
Džbán, Mh management..atd....milióny fuč....troskova...atď...ako vždy Fico o Tom nevedel......hlavný manager Fico vyhorel
Akoby Fico by mohol vedieť že MH management safari ako sa mu chce, ďalej ako DPH ide tam a nie tam, ďalej ako Džbán dostáva milióny.., ďalej ako....
Pod akým nickom tu funguje sopel blaha?
A načo scaramen má vždy pravdu -:)
Pornokanalov je dost.....načo ďalšie nahrávky?
Odporúčame