Súhlasím..si oveľa mensi
Súhlasím..si oveľa mensi
Milý záhorák....na základe tvojich stupidnych príspevkov je isté že matovica si nikdy nevolil....takže si ..čo?...KLAMAR
...a Dano ....milión?
Milý cool..diskusia o Tom kto je vygumovany by zabrala zbytočne cas
Asi je v hlbokom šoku...mohol byt prvý pán.....stáva sa -:)
Ja mať takú ženu...ani predohru nehrám -:)
Matovič má gule.......volím matovica
Harabinak je v šrote ,.......a teba zaujíma grupak.....to si vlastenec?
Koho ideme voliť?
Ja som len jedno rád.....máme kraaaaasnu prezidentku.....celý svet nám ju zavidi
Via ma zaujíma šufliarsky a jeho súhlas na zverejnenie....vás to nezaujíma?
Celý svet ovláda mafia......každá má inú farbu......ako peniaze........Kiska má pravdu.....
Katovice?...Ostrava?
Pupusskov máš na hrochoti.....voliči hzds
Ja sa chcem spýtať či scaramen je chlap alebo žena?
Ja som partizan
Super....to je až sexi
....ovce beeeeeeeee.....si dobrý baca
Písal si niekedy diplomovku prácu?..téma?...ja som pisal
Plagiátorstvo Danko....plagiátorstvo scaramen
Odporúčame