To myslíš že aj kotlebovci sú zmije?
To myslíš že aj kotlebovci sú zmije?
Ležím pred tv a linky neotvárame :-)....niečo zábavné?
Určite nie je sudca. A v hlave to má inak ako ovce
Som na tablete...linky neotvárame.....ty baviš...ja sa zabávam....
:-)....po tme nechodím, ráno vstávam do práce ako obyčajný clovek
Scaramen ...dobrá zábava..nie? :-)
Medikamenty podáva Chocolousek o 18:00
Zlodeji sa boja svetla
...tak zverejnite alebo drzte huby
Zuzana...opäť gratulácia...do plachiet ti fúka poriadne silný vietor :-)
Tak Zuzana.....gratulácia....ideeeees -:).......to ti fúka riadny víchor do plachiet
..a Harabinak už je na srotovisku?
Choholouskovy pacienti zasa prskaju a funia......-:)
....to nevymslis....-:)..proste trolovia z Hlavných správ majú v tom jasno
Nepodarilo sa ,.národ ide svojou vlastnou cestou.......Husák .,,..kotletovci by vyseli a hojdací sa
A t
Odporúčame