Slobodný duchom a nazorom.........pre vysvetlenie
Slobodný duchom a nazorom.........pre vysvetlenie
Volím Zuzku Caputovu.......nech žije nová slovenská prezidentka!!!!!!!!
Toxický ficiliani kopu v agonii .....chachacha
Toxický ficiliani kopu v poslednej agonii,......
V utorok som bol v poľsku a prešiel som kus Slovenska.......90% všetkých bilbordov čo som videl boli bilbordy Kotlebu a sefcovica.....otvorte si oči....
V pohode......pravda je len jedna.....odpovedz vecne.....prečo si myslíš že to tak nie je
Slováci chcú tu tebou definovanú kisky v sukni......lebo sa poučili.....je to žena.....má svoj pohľad na svet.....ale princip zostava
Čo chcete od nej počuť? ...tam máš slobodný vysielač.....prečo si neulahodis svojim ušiam?
Zlo je že veľa ľudí vlastný strelnú zbraň.....ich zbrojnymi preukazmi si môžeme vystrieť fit.....nový Zéland to pochopil....Vivat nový zeland
...ľutujem to peklo keď im tam príde táto cvarga.....
....a teraz prídu kvetnaté príspevky bezmozgovec obdivujúcich blahu, simkovicovu, kotletu, Dana, Čarnogurskeho, Marceka .....hahaha
Paška,Danko,Slota,lubyova,hnko,plavcan,Margus.... ...dlhý zoznam......no jeden fuj
Ľudia sú v pohode.....keby aj Caputova nevyhrala viem sa zmieriť aj so sefcovicom.....žiaden problem
Budeme mať peknú a dobrú prezidentku...dobrá správa pre vsetkych
....ty skvelý kotletovci ani len nezahlasovali za odvolanie lubyuvej za rozdelenie miliónov z eurofondov ich kamarátom....čo viditeľné spravil Kotleba proti korupcii?....veľké h...no......ako len niekto mu môže veriť?......má len 4 dookola omielajuce frázy a kradne sa veselo ďalej....toto ľuďom ne_po_mo_ze
Pozrite sa dajte Caputova 100 dní...potom rok...atď....uvidíme.....čas ukáže.....každý človek potrebuje pokoj a klud
Hlavne právomoci prezidenta je vymenovanie ústavných sudcov, vlády a podpisovanie resp. Vetovanie zákonov......všetky podklady na podpis dáva parlament.....podľa toho čo schváli. Prezident nie je diktátor......nepredkladá zákony ani ich svojvoľne neschvaľuje. Ďalej už len prezident je reprezentačná figúrka štátu. Onalepkovanie prezidenta kadejakými nezmyslamy čo akože spravi je choré....na to neexistuje žiaden spôsob aby prezident vo svojej funkcii zrealizoval všetky tie nezmysly ktoré sú na diskusiách vypisovanie.....prezident môže zrealizovať max 20% z toho čo sľubovali v predvolebných diskusiach
Veľká gratulácia pani Caputovu a taktiež aj panový Sefcovicovy za postup do druhého kola.......krásne slnečný deň to dnes mame..... :-)
Môj tip:
1.Caputova......36%
2.Sefcovic.......22%
3.Harabin........16%
4.Krajniak.......7%
5. Kotleba........6%
7.Bugar..........5%
Účasť 45%
Odporúčame