Ja sa neriadim prieskumami.....volím caputovu
Ja sa neriadim prieskumami.....volím caputovu
Pelegrini a sefcovic....mal som o vás vyššiu mienku.....ale všetko trvá do casu
Pre nechapajucich Ficilianov......sefcovic zapojil kisku do kampane svojim bohorovnym vyhlásením že Caputova dá kiskovy milosť.....Kiska sa správne ohradil že žiadnu milosť mu Caputova nebude dávať lebo nikdy nebude ju potrebovať......to si akože má Kiska od sefcovic nechať páčiť takéto vyhlásenia?
....krásna žena ....môj ročník... byt tak jej prvým panom....predpoklady mám..
Harabin by mohol aspoň ten jeho kazacok zatancovať....
....Kuva...ten Harabin už má navicene novoročné príhovory...tá skutočne zaboli
...a to majú s čím rozmýšľať?
Caputova na hrad!!!!.....amen
Ako spoznáte bezmozgoca?.... Volí harabina...P.S. ..asi bezmozgovec to nepochopi
Kotletovci povedali ze skoncuju s ciganmi a s bielymi goliermi.....ani len tu lubyova neodvolali
Ako sa bezmozgovci vyrovnávajú so skutočnosťou že vo voľbách im nepomôže ani svetelná voda?
Vždy pripravený bolo heslo pionierov
Určite má šancu sa uživiť popri napr. Faragovy........najprv ho tam musia zvolit
..ak tie ......eee nevyobili napr na portáli Hlavné správy
Dajte link ak to nie je pravda
Radacovskeho zastavili policajti...v aute zbrane a drogy....8 rokov súdny proces so zmenami výpoveďou
Kamaráti sudcovia mu odklepli?i pekne odškodné...viackrát
Odporúčame