Kto schvaľuje predražené štátne zákazky?....kto sú konečný užívatelia výhod z nich cez cyperské schránkové firmy?.....to sú otázky, že?......
Kto schvaľuje predražené štátne zákazky?....kto sú konečný užívatelia výhod z nich cez cyperské schránkové firmy?.....to sú otázky, že?......
Spirko podal trestne oznámenie pre dôvodne podozrenie spáchania trestného činu. Nezávislý vyšetrovateľa sú povinný prešetriť tento podnet....najlepšie za asistencie Europolu. Kali a ďalší vo vlastnom záujme by mali spolupracovať s vyšetrovateľmi. Ak financie tiekli transparentné ...nemajú sa predsa coho obávať..bohužiaľ mám obavy že tomu tak nebolo
Fakty fakty fakty....Fico nie len že ich očivdne odmieta vysvetliť ale ani nedokáže na ne reagovat....naproti tomu vyprdieva konšpirácie....ale eú sa na to všetko pozerá.....
Najprv musí Fico ešte vysvetliť aký prínos pre občanov na Slovensku má vadala a spol...teda troskova, jasan...atď.....nikto sa do toho akosi nehrnie
Ryba smrdí od hlavy...a smrad z tejto ryby poriadne začina smrdieť.....a tak skoro neprestane
Dúfam že nemajú veľmi naponahlo....ešte by mali vysvetliť svoje prepojenia na toho vadalu s tymy 58 firmami na východe Slovenska určených k tunelovaním eurofondov a dph......a tiež včera nestihal brat telefon aj ten mladý poslanec smeru Madej čo sa tak družnej objima s tým vadalom
Matej Tóth bol obvinený z dopingu. Vedel že je nevinný a bojoval za očistenie svojho mena....podarilo sa. Ruský športovci boli obvinený z dopingu. Prečo nebojovali za očistenie svojho mena a nepredložili dôkazy o svojej nevine? Obyčajný Slovak Matej Tóth to dokázal ..... Rusi nevedia preukázať svoju nevinu
1, zrušiť župy a vytvoriť tri kraje plus Bratislava....ušetria sa náklady
2. Ponechať jednokolove krajské voľby.....ušetria sa náklady
V prvom rade biele kone a ty čo im vytvorili podmienky musia skončiť v base!!!!
....a teraz puste Rusa do Európy...aids
Eurofondy na výskum...už nepapaju SNS a spol.....páči sa vám to?
MB management rozdáva svojim právnikom milióny ...naše...Fico o Tom vie....páči sa vám to?
Pokračovať to bude nasledovné: vo voľbách 1.SAS a 2. Olano
Keby nebolo matovicovcov tak ľudkovia SNS a ich spol už papkaju eurofondy....čo ďalej napr. MB management a ich odmeny právnikom...súhlasíš?
Netreba sa vzrušovať...všetko vyrieši trh...ani za 900 im tam v podstate nik nepôjde a už vôbec nie kvalita...ja robím v strojárskej firme...odbory na výbornej úrovni...priemer robotníka 1100....zamestnanec má vytvorené ideálne podmienky....nové stroje, perspektíva....a hlavný problém pre firmu je zohnať kvalitného človeka...stále ľudia chýbajú..až kriticky
Odporúčame