...to je čo za riaditeľa?.....do basy s nim
...to je čo za riaditeľa?.....do basy s nim
Mizéria...žiadna škoda...Slovan v ďalšom kole nemá čo hladat
Fandím jabloncu.....lebo narodil som sa do Československa a určite je mi bližší Jablonec ....nem tudom madarom...a ďalej akú hanbu by robili fanúšikovia dac keby sa nebodaj dostali do skupiny....všade maďarské vlajky...vyhlasovanie maďarskej hymny.....proste dnes jablonec
Kováči pôjdu do ulíc....ani nevedia čo vlastne chcú presadiť.....hlavný organizátori sú nenazdáte prasce zo smeru a hlasu.....idú sa deliť miliardy z Bruselu a tak robia všetko možné a nemožné aby sa dostali opäť k svojim valovom
Miliardy z Bruselu sa idú deliť.....smer hlas SNS.....atď...silou mocou sa chcú dostať ku valovom.....to sa deje...nič ine
Úroveň sovenskeho sportu neustále klesá poslednych 25 rokov.....chvalabohu sme mali možnosť zažiť pár výnimočných výsledkov....bohužiaľ už to nezažijeme poriadne dlho....ale veríme že raz sa situácia zlepší a vyrastú nové generácie úspešných sportovcov
Ten autopark členov SNS na sneme ako vidno je tip top.....vidno že sa SNS darilo.....kradnut!!!!
Môže tam byť aj pepo guardiola....keď chybaju kvalitný hráči tak nečakajme dobrý futbal.....dobre už bolo...očakávam dlhé roky podpriemernosti
Ten chovanec si za to všetko môže len a len sám.....
Koho vlastne dnes zaujíma nejaký Fico?....samozrejme okrem vyšetrovateľov činných v trestnom konani
Skvelá žena Zuzana.....nech sa dari
Deprimujucejsia by bol otázka čo by zostalo po jankovskej kicurovy kocnerovy sns mafii.....atd......
..včerajšie oslavy SNP boli typické slovenské.....každý kona podľa svojho boha nad ktoreho žiadny iný nieje
.....ficiak....jankovska kicura kocner......atd...čo s nimi?
Smrť cervenohnedym fasistom
Cervenohnedy fašistická banda dala dnes o sebe vedieť....zufalci
Východná demokracia....a veď nich si ju uziju
....v Čechách sa dochodcom o 13 dôchodku len sníva....aké to sialenstvo
Odporúčame