Kresťanská cirkev sa musí držať krista.....nie mamony na tomto svete.....som za odluku cirkvi o statu
Kresťanská cirkev sa musí držať krista.....nie mamony na tomto svete.....som za odluku cirkvi o statu
Toto športových fanúšikov náhneva....bohužiaľ covid robil a robí a urobí oveľa väčšie peklo a väčšine ludi
Dnes si pripomíname nezabudnuteľný deň našej histórie........smrť ruským okupantom!!!!!!
....prevezte navalneho do Berlína......lukasenko nech dá znovu prepočítať hlasy...veď čoho sa bojíš?......atď.....ruský svet a východná demokracia.....
....v našej firme pracuje cca 300ludi a 80% doplatok štátu je pre nás veľká pomoc.....popri tom robíme na zákazkách ..samozrejme o 50% nižšie objem ako minulý rok....dúfajme že už nič horšie nepríde...zatiaľ v tejto kríze je to u nás dobre
..asi tam zbrechlo veľa moslimov....všetko zle je na nie o dobre
..alebo kritizovať kicorovcov
Úprimne...RIP...aké to hovado?.....Ruska loď vyloží a skladujú to v centre bejrutu.....Non sense
...a čo na to hovoria ty čo o tom zasa nič nevedeli....Fico, pelle, Blanár, rasi..?..atd
Hlavne...ja mať 18 ....a rozum ako z čias Brigitte..........nikdy som nedal korunu do nebankoviek.....nemal som a čo mal som investoval...majsky a spol,.....marhuľa,...zničili životy mnohých slovákov....
Štát kmotrikovy nevyplatí tunel za štadión .......mám rád dobré správy.....a zrazu sa objavila diplomovku....hahaha
...ešte keby tak sa preskúmali eurofondy pridelené garážových firmám na vedu a výskum.....Danko lubyova plavcan...atď.......koľko toho výskumu už urobili
Blanár je megamagor.....blablabla..how
moralisti pelegrini Blanár rasi atď. Boli ticho ako vsi pod chrastov.....keď smer a sns rozkradli a drancovali slovensko
Odporúčame