Ak nešiel "do basy" MIkloš ani Naď ... tak tu nepôjde do basy nikto.
Ak nešiel "do basy" MIkloš ani Naď ... tak tu nepôjde do basy nikto.
Vyjadrenia veľvyslanca sú určite nediplomatické a preto nevhodné. Pokiaľ skutočne vyjadruje názor britskej vlády, mal by to urobiť niekto z UK na Ficovej úrovni - britský premier, alebo aspoň minister zahraničných vecí.
Mier za cenu desatisícok civilných obetí Izrael nedostane. Všetci odborníci na Blízky východ sa zhodujú v tom, že Hamas sa takto zničiť nedá, je v každom Palestíncovi a Izrael si práve teraz sám , svojou krutou a bezprecedentne neľudskou pomstou " vychoval " jeho ďalšie generácie. Možno to vie aj Netanjahu a preto chce ten národ úplne zdecimovať , vykynožiť...vyzabíjaťi a .zabrať si jeho územia Tak ako toto čo sa dejej nie je regulérna vojna ( v ktorej by neboli možné útoky obrovskej vojenskej presily voči bezbranným civilistom a vraždy ich predstaviteľov na území iného štátu ), nie je to ani cesta k " mieru". Tá je len a len v dohode a v akceptovaní Palestíny, ako rovnocenného suseda v jeho vlastnom štáte.
desiatky mŕtvych denne - civilné obyvateľstvo a ...žiadne odsúdenie svetovým spoločenstvom inde tak dôsledne sledujúcim demokraciu a práva. Žiadne sankcieči , zastavenie dodávok zbraní vraždiacemu cynickému režimu , ktorý rozširuje vojnu aj na ostatné štáty.- ničí mestá, zabája nevinných ľudí. Prečo asi mlčia ľudskoprávne organizácie, slobodu brániace nadácie ..a len sa ticho ,v 21. storočí - krutosťou stredovekej genocíde prizerajú? Nie sú už priveľké tieto " nevyhnutné straty"... pán Baránik ?
..hm, keď nie sú protiargumenty, niektorým stačia len nadávky...
Tak či onak, je to veľmi trápne. Možno TU obstoja " argumenty" jeho advokátta , že Kiska je odsúdený za niečo čo sa tu bežne deje(!) , ale vonku je to neprjateľné a veľmi kompromitujúce. Vrátane kauzy ukradnutých pozemkov , ktoré kúpil od miestneho mafiána...a odmietal ich vrátiť. Robil hanbu ako prezident, a urobil nám ju aj teraz. Vrátane hlúpych rečí, že to je nejaká vykonštruovaná kauza ušitá Ficom. Akoby ho Fico prinútil odpočítať si náklady na prezidentskú kampaň z daní, a urobiť nadmerné odpočty aj potom, čo ho na ne daňováci upozornili...?!
To je ich politika: vyvolávanie strachu a večné útoky nakonkurenciu : počnúc migrantskou krízou, ktorú sponzorovali a ich politici verejne podporovali. Oni sami pritom voči migrácii ( a to len z Mexika) postavili stovky kilometrov dlhé ploty.
... a oni boli pipravení na pandémiu ?Koľko ľudí tam na ňu umrelo ? Milión ? Veď nezvládli ani povodeň v New Orleanse, človek mal zo záberov po nej pocit, že sa to stalo niekde v rozvojovej krajine..tretieho sveta . Provokujú a strašia, no nech si nerobia ilúzie, tentoraz by dostali co proto aj oni, keby na to prišlo. Už nie sú takí nedosiahnuteľní.
štát už kompromis urobil. A veľký !
Je to normálna zahraničná cesta premiéra na podporu ekonomiky a obchodu...Čo je, preboha, aj na tom zlé ? Keď tam lietajú Američania, Nemci aj Francúzi,veselo s ´ˇCínou obchodujú nikoho to neštve. Len Krúpovi a , samozrejme, Šimečkovi všetko vadí... aj mucha na Ficovom nose...
Štát by im už nemal ustúpiť ani o euro ! Stačí vydržať a uvidíme, ako sa budú tváriť a aké svalnaté reči bude mať Visolajský v polovici januára -keď budú všetci prešlapovať pred nemocnicani - na dlažbe!.
Žiadame vládu - neustúpiť !
Naozaj si R.Fico myslí, že si môžeme dovoliť takto zbytočne provokovať ? Načo sú takéto vystúpenia, v mimoriadne citlivej geopolitickej situácii a vojne za hranicami ,problémami s eurofondami dobré ? Komu to prospeje ? Slovensku a jeho občanom určite nie !
Za tieto problémy je plne zodpovedný Danko, spolu s Tarabom, ktorý ho poslúcha na slovo a nezvládnutú situáciu v klube SNS ešte eskalujú...Po ďalších voľbách sa môžete s parlamentom a vládnutím rozlúčiť...géniovia .
Aj nás to napadlo. Mali by sa vyviesť do Česka....Ale to je preto, že ich k nám nejaký...minister zavolal mapovať výskyt .A už sa starajú, ako nám robiť problémy...
Je to ..aj celkom zábavné. Neviem síce, prečo toto Fico robí a povokuje rovnako ako Orbán, ale je to zrejme aj- tak trochu truc akcia voči jednostrannej, zaslepenej , neefektívnej a podriadenej politike EU...?
Bože, bože...Kde na takéto ....nezmysly , ľudia , chodíte ?
Treba nechať výpovede platné , zredukovať počet lekárov ( v nemocniciach) na nevhnutné minimu a urobiť aktívny nábor srbských, ukrajinských...poľských a českých lekárov...
Je to len zastierací manéver, aby to ich vydieranie a bezodnosť vyzerali lepšie... žiadajú veci, na ktoré nemajú kompetencie ani vplyv, a ktoré za mesiac nevyrieši ani kúzelník. Je o len zásterka.
Odporúčame