... a zdroj informáciij? Lebo toto keby bolo a bude -budeme mať v novinách každý týždeň , kým sa neujme funkcie ...a až potom sa uvidí ako to naozaj je.
... a zdroj informáciij? Lebo toto keby bolo a bude -budeme mať v novinách každý týždeň , kým sa neujme funkcie ...a až potom sa uvidí ako to naozaj je.
R. Fico je tuším 4 násobným predsedom vlády, zastupoval SR aj v Bruseli , je dlhoročným predsedom najsilnejšej politickej strany - tak si hádam na byt a na motorku v 60tke zarobil aj on ? Keď tu okolo nás celkom bežne kupujú nové domy 30 roční s malými deťmi..?.
pekné, trochu to pripomína zaoceánsku loď...a tiež trochu megalomanské. No, ale keď na to máme...tak prečo nie. Možno by sme, aj keby sme na to mali, až takto pracne a draho neinvestovali na brehu jazera ( aj Cloony predáva) ? Otázka je či sa im vráti aspoň to čo do toho dali. Nedá sa nič robiť, za mňa : more je more....
...znudená generácia vyrastajúca v dostatku . Tak si potom zo svojich izbiečiek- od počítačov , sietí a mobilov, odskočia von, po neajký ten adrenalín. Ukarjinec mal radšej zostať doma a skúsiť si ho na fronte. To by jeho " obeti" adrenalínu dávalo aspoň nejaký zmysel.
Zas jeden zavádzajúci a provokatívyn titulok: podľa iných info Kremeľ vyjadril ochotu k rokovaniam, no zároveň aj pochybnosti, že by sa tá vojna dala expresne rýchlo ukončiť.. ako sľubuje Trump. Kremeľ teda Trumpa zjavne "NEvysmial". Prečo by mali takto vopred a hlúpo provokovať prezidenta, od ktorého očakáva aspoň minimálnu zmenu prístupu k tej vojne.
Hanba. Celému svetovému spoločenstvu, ktoré sa zločinom proti ľudskosti - na bezbranných ..iba mlčky prizerá .
... "chudáčikovia"- ľudia, podľa správy OSN - 70% z nich bezbranné ženy a deti, ktorých dennne na desiatky (!) a bez zľutovania a beztrestne zabíjajú po zuby ozbrojení vojaci .
...no pre objektívnosť by sa mal článok doplniť , že podľa prvotných správ ( aj spravodajcu ČTV) izraelskí fanúšikovia tiež nezaháľali a po skončení prehratého zápasu išli zo štadióna ulicami skandujúc veľmi urážlivé heslá a výkriky na adresu Palestínčanov a arabov... (?!) čo asi , vzhľadom k situácii, nebolo veľmi inteligentné a ani prezieravé...?
hotový cirkus na kolieskach...Naďzjavne konkuruje Matovičovi. Potrebuje sa asi zviditeľniť a Huliakovi sa možno len čudovať, že sa k tomu nechal zneužiť. Keby to ako tento krivák a notorický klamár komentuje ich stretnutie povedal Huliakovi aj pri jeho stole, asi by sa na nich neusmieval...ale ich vyprevadil. Šašov parlamentných. Huliak by si mal dať pozor na to, že ho začínajú média a niektorí politickí tiežanalytici využívať a provokovať, tak ako provokujú a poháňajú Danka ...
čakal naozaj dlho...kým mu niekto niečo ponúkne...a nevydalo. Tak je dobré aj PS..Hocičo lepšie - ako nič.
Nemajú poslanci hlasovať slobodne ?
A čo tam bude robiť - pokiaľ nevystrieda šimečku? Jeho křoví?
Keď už, určite bol s ochrankou.Len ju, možno, nebolo tak vidieť. Mimochodom, a čo je na tom ? On nesmie neoficiálne cestovať ? Len oficiálne ? Nesmie mať súkromie ani súkromné aktivity?
a čo je on, nejaký pan Boh ? Veď je to svetová veľmoc, ktorá ná 1.5 miliardy obyvateľov . Je len málo produktov vo svete, v ktorých by nebola čínska súčiastka, alebo surovina...čo s ňou asi môže " urobiť " jeden eurokomisár ?
.....neúcta a výsmech...
Neprejedajú cudziu budúcnosť, sú to ich peniaze, ktoré im štát sporil 40 rokov , mesiac čo mesiac zo mzdy. A nemôžu za to, že si štát z týchto ich úspor každoročne vykrýval deficit miliradmi zo sociálnej poisťovne ( že pani Smognerová a spol,?) a teraz tam chýbajú...
To je smutné, že nevidíte.... Kedysi mali starších ľudí v úcte a mladší sa od nich učili. Aj Tí naši túto krajinu vybudovali z ničoho, ešte v neslobode a za malé platy,a aj teraz v " demokracii" mnohí iba prežívajú .Neúcta a výslech začína politikmi . Ak k nej vedie škola, ktorá tu má vychovávať novú , vo všetkých ohľadoch kvalitnejšiu generáciu...je pre spoločnosť a jej budúcnosť škodlivé. Jediná spravodlivosť je, že všetci zostarnú a zažijú si pocit nadbytočnosti a stratu rešpektu okolia aj oni. A újde im to rýchlejšie, akoby čakali.
tomu sa tuším hovorí ageizmus..".Ageizmus je termín označujúci stereotypizáciu a diskrimináciu ľudí staršieho veku. Anglický termín bol vytvorený ako obdoba rasizmu a sexizmu..." (Wikipédia) A je to výsledok nielen úrovne našej výchovy a vzdelávania na našich školách, ale aj celospoločenského ťaženia proti starým," už neproduktívnym" podľa SaS (Zemanová a Viskupič) a viacerí analytici , dokonca z KDH ! , ktorých na základe dosiahnutia veku (65 rokov)môže zamestnávateľbez udania iného dôvodu - prepustiť, lebo zaberajú miesto mladým. Aby potom"mohli" , pri nedostatku pracovnej sily u nás, ďalej robiť za znevýhodnených podmienok - na úväzky a dohody to čo predtým, za zlomok pôvodnej mzdy. Hanba Vám škola Bíliková, a inšpekciu na Vás !
No, môžeme si o tejto tradičnej už partičke myslieť svoje, ale v niečom majú pravdu...R.Fico tu robí NADPRÁCU, ktorú od neho nikto nežiada a nečaká a svojou politikou " na všetky strany" , ktorou chce navodiť akúsi kvázi neutrálnu pozíciu SR dnes kým je SR v EU, hlási sa k EU a čaká od EU peniaze.(?), zjavne poškodzuje jej záujmy ,
Tak keď niekomu v tomto pohodlnom a zážitkovom storočí chýba adrenalín, a výstup v šľapkách na Chopok už nestačí...nech sa páči. Nechať sa zabiť, alebo zmrzačiť za zelenského ( a spol.) vojnu , ktorá tu vôbec nemusela byť je pre takýchto ľudí asi to pravé orechové..
Odporúčame