To obilie treba zaplombované preposlať do Begicka, ked nám to vytýkajú. To je ako s vítačmi migrantov. Postarať sa o nich už musí niekto iný - nikdy nie vítači.
To obilie treba zaplombované preposlať do Begicka, ked nám to vytýkajú. To je ako s vítačmi migrantov. Postarať sa o nich už musí niekto iný - nikdy nie vítači.
Istý rozdiel tu je. Abánci vyhnali z Kosova 200 000 Srbov, čo je na malá Kosovo hodne. Vyhodili do vzduchu kresťanské chrámy. Rusi z dlr a llr Ukrajincov pokial viem nevyhnali.
U nás sú samovrahovia vynaliezaví. Jeden si strelí odspodu asi do zadku v kľaku a druhý je tak pohodlný, že sa obesí v leže....
A berie sa to ako normálne.
Ak vyhrá opozícia tak to he he he možno bude, ale až za Atlantikom.
Ked v Kosove Albánci vyhladili židov, tlač bola ticho. Ozval sa len český diplomat Polreich, ktorý mal potom veľmi príhodne autonehodu.
Ked vidíme bezpočet prejavov nacizmu a týrania a vraždenia spoluobčanov u východného suseda, oficiálne to neexistuje. Michailo Podoljak - Zelenského hlavný poradca vážne hovorí o začistení Ukrajiny od miliónov spoluobčanov. Toto tiež nie je prvýkrát, lebo to zaznelo už mnohokrát od majdanu.
Nie je to nacizmus?
Odvážili by ste sa ako Ukrajinec dnes ceknúť o mieri s Ruskom bez obavy o začistenie - ako tomu hovoria na Ukrajine?
Včera som čítal tu na Pravde, že Ukrajina tie migy vlastne oficiálne nepotrebovala a teda za ne nič nedostaneme.
https://simon22.blog.pravda.sk/2023/04/15/za…
Takže oficiálne sme Ukrajinu vlastne donútili zobrať zadarmo tie migy - teda náš poslušný minister.
Vyhlásim, že sa cítim byť milionár a teda štát je povinný realizovať moje právo na tie milióny.
Aké jednoduché.
Medzi právami a požiadavkami je veľký rozdiel.
Koľko už bolo mobilizácií na Ukrajine? Prečo, keď sú straty minimálne.
Jasné. A ruské rakety zabili poľského traktoristu.
Zbaviť sa závislosti znamená to, že keď prestane Rusko dodávať, nebude problém.
to je po slovensky
Kým máme 60 percent z Ruska, sme veľmi závislí. Bodka.
Pokiaľ zostanú tam, kde žijú etnickí Rusi a pokiaľ existuje právo na sebaurčenie ako sa argumentovalo v prípade Kosova a samozrejme pokiaľ to vojensky ustoja....
Skutočne nie je dobre, že západ už robí konferencie o delení Ruska, lebo to iba zvyšuje odhodlanie Rusov a dodáva to podporu a legitimitu Putinovi. Západ z toho robí veľkú vlasteneckú vojnu.
Navyše - ja nechcem deliť Rusko. Kto chce nech si ide hniť do zákopu sám.
Nemecko chcelo vyhladiť Slovanov.
Práve preto sa nemáme zastrájať ani sa do toho miešať, lebo môžme na to doplatiť. Netreba dávať dôvod na útok Ruska.
Vždy pred začiatkom vojny je snaha o dehumanizovanie protivníka. To RuSSáci atď má presne ten účel, aby sme z nadšením pre veľké idey išli ochotne hniť do zákopov.
Život je najvyššia hodnota. Aj územie je len vec.
Áno, zasalutuje a stiahne sa.
Ak nie, tak to bude treba vybojovať. Ideš?
citujem...Graf týždňa poukazuje na nelichotivé umiestnenie Slovenska. V týždni medzi 27. marcom a 2. aprílom bolo najväčším dovozcom ruských palív...
Takže keď Heger tvrdil, že sme sa zbavili závislosti na ruských palivách vlastne bezočivo klamal.
Naď sa zobudil a zrazu zistil, že slovenská armáda veľmi potrebuje vrtulníky o ktorých nikto doteraz neuvažoval. Samozrejme to, že USA nám ich núkajú v tom určite nehralo rolu.
Skôr je to šanca prestať dotovať Ukrajinu, kým nezaplatia a hneď.
Je to skvelá príležitosť na Ukrajinu už nedať NIČ.
Odporúčame