Akože. Pre Afriku je jedovatá pšenica OK?
To je hlavný problém.
Akože. Pre Afriku je jedovatá pšenica OK?
To je hlavný problém.
Nádorov je ako maku. Daj do Googla:
7 krajín za 5 rokov Wesley Clark
citujem ..."Samotné (tieto opatrenia) konkrétne nenaznačujú novú veľkú vlnu nútenej mobilizácie....
Existuje niekde aj nenútená?
Ked sankcionuje menšina väčšinu, následok je opačný.
Všetci sa napakujú a EU nakúpi cez prostredníkov a utrie hubu.
rozsudok je právoplatný, ked sa neodvoláš
ako sa má ten modrý drôtik
právoplatne odsúdený nebol, ked sa môže odvolať
nedrístaj
čo sa týka majetku s nezdokladovaním príjmu, v USA ho zvyknú zdaniť a to tak, že dohola.
citujem.... Na právoplatné odsúdenie guvernéra NBS a bývalého podpredsedu Smeru možno nebude dostatok dôkazov....
Clánok nespomína, že sa jednalo o trestný rozkaz bez pojednávania.
Skutočne nemám nič proti tomu, ak mu dokážu vinu, aby ho odsúdili. Ale nie je !!!slušné!!!, ked stačí ukázať prstom a bez pojednávania urobiť rozsudok.
Nevieš ako sa identifikoval Brežnev?
Ešte k Banderovi. Predstav si, že nežil v ZSSR, ale v Poľsku, kde bol odsúdený na smrť za atentát na poľského ministra Bronisława Pierackého. Zachránilo ho obsadenie poľska Nemcami.
Žeby si to nevedel?
Však ja netvrdím, že si vinný. Len žeby si sa nečudoval, keď dostaneš trestný rozkaz.
Ukrajina bola významnou súčasťou ZSSR. Dnes sa tvárime, že o tom nevieme. Ani len Stalin nebol Rus. Ktovie či Putin je Rus.
Z času na čas sa objaví článok, kde sa ronia slzy aj nad stratami ruských vojakov.
Ako tento.
Čo keby na teba vydali trestný rozkaz, že si bagatelizoval prejavy nacizmu na UK.
Neuveriteľná špinavosť. Čakal by som to pri veciach, ktoré sa nepochybne stali, alebo prichytení pri čine.
Neviem či je vinný, ale toto má ďaleko od slušnosti.
Vieš ako končia ľudia s iným názorom?
Ako kde.....
Preto, lebo si myslí to isté čo ja, teda že by to neriešili. Ty si vari myslíš, že by to malo zmysel?
Neverím.
Nazdávam sa, že teraz by žiadny policajt také oznámenie neriešil, lebo by si to 10 x rozmyslel.
Alebo si len vybrali bojisko, aby sa neničilo to, čo netreba.
Odporúčame