Eešte dodám. Rusko nemalo nijaký dôvod nás napadnúť. Ešte stále nemá. Zradcovia usilovne vyrábajú ten dôvod.
Eešte dodám. Rusko nemalo nijaký dôvod nás napadnúť. Ešte stále nemá. Zradcovia usilovne vyrábajú ten dôvod.
Ja som vlastenec. Mám tu deti i vnúčatá. Na rozdiel od tých čo riskujú naše životy pre cudzie ciele.
Naď robí všetko pre to, aby na nás Rusko zaútočilo.
Určite sa im chce na front. Už to vidím. Mimovládkari sú za to platení fondami MZV USA. Aj u nás sa vedia vyrojiť ako na povel, keď gay zavraždí dvoch iných.
Bojovať však musia tí, čo nechodia demonštrovať.
Debilný je ten, kto prv ako zmení stranu, nezmení servisnú organizáciu. Predpokladám, že Poliaci si to ustriehli.
Fico nedeklaroval, že Rusko je nepriateľ.
Kto hovorí o opravovaní. Hovorím o zodpovednosti za pripravenosť armády.
Keď toho nie je schopný, nemá tam čo hľadať. Nepotrebujeme ministra, ktorý nezvláda udržať svoj rezort. Neprišiel do funkcie včera.
Samozrejme. Presne ako každý štát čo niekoho napadol bez mandátu OSN....
A že ich je.
Nie je to pravda. Dodávanie zbraní krajine vo vojne by nás postavilo do pozície účastníka vojny. Je pre nás výhodné, že Rusko deklaruje, že to nie je vojna.
v USA už je to legálne
luže
Hovorí prázdne rečičky s ktorými sa dá len súhlasiť. Ako povinnú prílohu však má definíciu rodu a Grevio. Takže je to podfuk.
Biologický muž - násilník tak má prístup k žene.
Vlastizradca obetuje nás za cudzie svetovodcovské záujmy. Že je USA svetový vodca - to o sebe tvrdia sami nespočetne krát.
Rozdiel je len ten, že my sme tu - po ruke a aj bojisko bude tu.
Vojaci NATO to nie je nikto iný - to sme my a naše deti. Boj NATO proti Rusku - to sú naše zničené domovy.
Kto toto podporuje je vlastizradca. Viď nižšie.
teda tí inakší
Však kategória inakosť by bola len jedna. Furt spravodlivejšie ako hodiť to na krk tým fyzicky najslabším - od prírody biologickým ženám. Že by kvičali? Iste. Kvičia vždy.
Môže to skúsiť medzi černochmi. Čo by sa mu mohlo stať .... že?
Na to netreba odborníkov. Na 1+1 = 2 nie je treba odbornosť. Je jasné, kto je muž a kto je žena. Vždy to tak bolo. Svoje presvedčenie je nutné korigovať podľa reality a nie kriviť realitu, aby zodpovedala presvedčeniu. To krivenie sa dosahuje vynucovaním oficiálnej lži.
Toto je tiež plod Istanbulského dohovoru, ktorý vraj mal chrániť ženy. Robí opak. Robí ich bezbranné pred násilníkmi a už sa nemajú kam schovať.
Odporúčame