Vieš čo je to väčší a menší?
Kto rozpútal najviac vojen, kto zavinil najviac obetí, kto zhodil najviac bômb či od roku 45, či od roku 90 ten predsa matematicky musí byť najhorší.
Alebo podľudí možno vraždiť a nerátajú sa?
Áno USA síce nenapadlo Ukrajinu, ale urobili pre to všetko, čo len bolo v ich silách, aby sa to stalo.

