Nazdávam sa, že v hlave nas*até majú tí, čo si to myslia o väčšine národa.
Nazdávam sa, že v hlave nas*até majú tí, čo si to myslia o väčšine národa.
Hneď sa pozná kto lezie tej správnej veľmoci do análu
.... desaťkrát slabšieho súpera....
To je zaujímavé, že napriek tomu sa oficiálne tvrdí, že Ukrajina musí vyhrať. Nedáva to žiadnu logiku.
Alebo to vieš vysvetliť ty? Toto je jedna z otázok, ktorú nikto v mainstreame nekladie. Len sa bohorovne požaduje ruská kapitulácia s jeho následným rozdelením.
Zatiaľ sa naci pozdravy netrestajú, ale polícia sa môže aj zobudiť.
Otázka znie aj tak, v ktorom štáte odhalená vražda zostane nepotrestaná, aj keď je identita páchateľa známa.
Čo myslíte.
Ako boli potrestaní vrahovia z My Lei.
Do tej študentky tam podľa medializovaných informácií nestrelil policajt.
Ukrajina môže byť na naše policajné autá hrdá.
Čokoľvek bez porovnania sú len a len kecy. Chýba mierka.
Na výplatu dostaneš 1 Euro - neprezradia ti či za minútu, či za hodinu, či za deň, či za rok.
Podpíš.
V II. svetovej sa jazdilo na drevoplyn. Ktovie, čo nás čaká.
Najväčšie šťastie mali tí v lietadle.
Tancuje sa na tenkom ľade.
Je to strašná mentalita. Takmer taká istá ako všetkých ostatných čo vedú ešte viac vojen.
Furt treba uviesť aj straty opačnej strany. Bez porovnania je to humbuk.
Je kilo zemiakov veľa či málo. Je tona železa veľa či málo. Je 5 jabĺk veľa či málo.
Je to možné, ale nie je to celý príbeh.
Obraz si možno urobiť z Friedmana r. 2015, z Palkovej analýzy správy Rand Corporation o preťažovaní Ruska, z investícii USA do prevratu v roku 2014, kde zvrhli demokraticky zvoleného prezidenta na ktorého odvolanie nemali potrebný počet hlasov, z vyjadrení Merkelovej a Porošenka o Minských dohodách, z Porošenkových slov o ruských deťoch v pivniciach.... atď atď atď
V podstate je to naaranžovaný konflikt, čím nezmenšujem ruskú vinu.
Základná otázka je však CUI BONO.
V Othellovi to bol Jágo.
Hru na klavíri si môžeš pozrieť. K tomu vlastne netreba ruštinu.
Furt sa dookola opakuje tá istá požiadavka.
Treba povedať na rovinu, že pre vstup do NATO je základnou podmienkou nebyť v konflikte a ani v občianskej vojne a mať usporiadané vzťahy so susedmi.
Zdá sa niekomu, že Ukrajina to plní?
Pre vstup do EÚ sú zasa zásadnou podmienkou o.i práva menšín a právny štát. Zdá sa niekomu, že na Ukrajine sa majú menšiny dobre a že nie je problém s právnym štátom? Bola už objasnená a potrestaná nejaká vražda etnického Rusa napr. v Odese? Bol už niekto potrestaný za propagáciu nacizmu?
Nebol tam najaký sľub o investovaní do letiska zo strany USA? Asi nie....
30 rokov počúvam o uťahovaní opaskov
je to trápne
Ešte tu chýba počet chytených proruských kolaborantov a čo sa s nimi stalo.
Toto tiež čitatelov zaujíma a skutočne žiadny novinár sa nemá odvahu ani len opýtať.
Odporúčame