.... Príbeh starý ako naša civilizácia...
Už prvá veta je lož. Načo ďalej čítať.
.... Príbeh starý ako naša civilizácia...
Už prvá veta je lož. Načo ďalej čítať.
Nedrístaj. Zodpovedný je za to minister. Ostatné sú kecy.
Keby existoval jeden meter ani vojny by neboli.
Lži rozpútavajú vojny, pravda vie zastaviť armády.
Otto von Bismarck
citujem z článku....Podľa Ženevských konvencií však útok na životne dôležitú verejnú infraštruktúru predstavuje vojnový zločin....
Otázka znie. Čo vlastne bombardovalo NATO v Srbsku.
7 detí naozaj nie je znak primitivizmu. Ja som zo 6 detí. Znak primitivizmu je, ak sa o nich nechce rodič postarať a čaká to od niekoho iného a naťahuje ruku namiesto dospelého chovania.
Je to smutná, je to samozrejme ruská vina, ale EÚ tiež problém nehasila, ale ignorovala a rozfukovala. Opatrný politik by mal brať do úvahy reakciu protivníka, hlavne ak má sám maslo na hlave a je 30 rokov v konfliktoch po celej Zemeguli, ktoré nie sú ruské.
Niekto tie predstavy bude musieť vybojovať a niekto kvôli tomu denne zomiera.
Už dávno sa bolo treba dohodnúť, resp. držať sa dohodnutého. Je to aj hanba EÚ, že minské dohody nemyslela vážne. Ako presvedčiť Rusko, že každá ďalšia dohoda je myslená vážne. To bude najťažšie.
EÚ naozaj bude nejakú dohodu brať vážne? To je problém.
...Macron odpovedal na tri otázky z publika, kládol dôraz na kritické myslenie, ktorý podľa neho nie je nástrojom kritiky, ale možnosťou ako sa stať „slobodným racionálnym jedincom“. „Je to to, čo vám dáva určitú formu nezávislosti a znamená, že ste schopní posúdiť a niekedy rozlíšiť medzi pravdivým a nepravdivým, dať si veci do súvislostí a mať odstup od toho, čo je vám predkladané,“ uviedol Macron.....
Pod toto sa podpisujem. Len je to ďaleko od reality v EÚ. Istý náš politik povedal, že nemáme mať svoj názor, ale musíme sa držať ideovej línie USA.
Všetci čo sú dnes tak nebojácni, už zajtra môžu hniť v zákopoch.
Máme možno už len krátky čas na zaradenie spiatočky. Už pred rokmi som písal, že USA veľmi potrebujú aspoň takú malú vojničku v Európe. Dnes sa to deje a situácia stále graduje.
Zapáliť stoh slamy je ľahké. Zahasiť nemožné. Musí dohorieť.
Keď budeme umierať, bude jedno, že na vine je Putin.
Na vine je každý, kto prikladá polienko na oheň.
Trochu odbočím. Keď som pozrel dnes z okna tak som zistil, že u nás máme len 2 typy počasia:
Globálne otepľovanie, alebo globálnu zmenu....
Kobercové nálety? To by bola skôr jadrová vojna.
Kto neživí vlastnú armádu, živí potom cudziu
Za posledných 30 roov od nežnej si nepamätám hodinu mieru. Neboli to však ruské vojny.
Treba si len želať, že taký istý meter odo dnes bude aj na všetky ostatné. Koľko humanistov sa prebudilo ... dúfajme, že hneď zajtra nezaspia.
Všetkých vojnových štváčov do basy a to v poradí od počtu vojen a počtu obetí.
Aj Castro bol paranoidný. Iba 600 atentátov naň bolo.....
Skúšal som nájsť to ruské násile na videách a našiel som všeličo. Bitie nahej ženy priviazanej k sĺpu, kadekoho prilepeného k sĺpom v meste, strieľanie a týranie zajatcov.... len to malo jednu chybu.
Sú tu zapredanci, ktorí sa celý čas snažia odrezať Rusko od EÚ.
.... z Ruska samozrejme.
Naväčší dovozca uránu na svete je USA.
EÚ riadi parta debilov.
Odporúčame