Naväčší dovozca uránu na svete je USA.
EÚ riadi parta debilov.
Naväčší dovozca uránu na svete je USA.
EÚ riadi parta debilov.
Stačí si prečítať z otvorených zdrojov v USA zo správy Rand Corporation a vedieť o tom čo je Wolfowitzova doktrína.
Rusko podľa toho samozrejme nechcú zničiť, ale len poškodiť a podrobiť, prípadne rozdeliť na takých 20 miništátiukov.
Z logiky vecí teda vyplýva, že tí, čo ich dosadí hocikam víťaz volieb previerku nepotrebujú.
Samozrejme, len keď sa to liberálom hodí.
čo je to citujem: ...Prekonanie strát...
Však to predveď nám poserom a nás vynechaj. Za to aby Ukrajina mala Donbas a Krym neobetujem rodinu a DETI ....
A v Odese sa samoupálili
asi máš pravdu, podľa wiki je narodený v Rusku. Pardon.
Čítal som, že Navaľný je Ukrajinec, ktorý bol presídlený do Ruska po havárii Černobylu. Vraj má rodinu na Ukrajine, tuším sa písalo o sestre.
Vie niekto viac?
Zabití rodáci z Buče by si zaslúžili pomník na námestí s menami a dátumami narodenia. U nás je to zvykom.
Iste ležia na miestnom cintoríne, medzi príbuznými...
Má niekto fotku?
Problém kapitalizačných schém je to, že s vašimi peniazmi niekto hraje v kasíne.
Kaliningrad bolo východné Prusko. Patrilo Nemecku.
takže nikoho tam nezabili?
nekecaj
Aj z Kosova sa odsťahovalo 200 000 inváznych votrelcov. Ktorí nestihli, tých rozporcovali na orgány.
Po týchto slovách môže čakať ako ho obyvatelia Krymu budú vítať.
Možno.... ale USA a aj my budeme na tom len horšie
však daj čísla.... svoje
len či ten reverz v skutočnosti nie je len účtovne
čerpať tam a nazad je blbosť
Pre západ je agentom každý Rus, preto im zablokovali účty v bankách a majetok....
Odporúčame