ako to myslíš
Skvele. Ešte treba takto poriešiť aj ostatné zostrely civilných lietadiel. Ale to sa určite nestane.
https://svet.sme.sk/c/131142/vysetrovanie-po…
https://www.aktuality.sk/clanok/603302/dve-r…
že mám pravdu
...a sankčnom zozname Európskej únie ocitol prvý Slovák, ktorého vinia z napojenia na ruského prezidenta Vladimíra Putina. V poriadku nie je to, že založil európsku pobočku ruského motorkárskeho gangu Noční vlci a v jeho objekte sa mali členovia gangu cvičiť na boj proti Ukrajine.... aha ho
Raz ukážu prstom na vás.
Toto si dobre zapamätajte, kde máte uložiť peniaze. Zásadne do UK.
Vzhľadom na tvoj slovník nebudem odpovedať. V hovne sa špárať nie je dôstojné.
Už dávno je tu samocenzúra, ale na iné témy. Napríklad na adresu rôznych menšín sa napríklad nepodporúča kritická úprimnosť ani dobre mienená. Je to jeden z dôvodov prečo byť informovaný .... čo sa ešte môže povedať. Kto vie dokedy.
Slobodu som cítil len cca od roku 90 možno do roku 2000.
Vojnu odsudzujem a to každú a trestné činy tak isto .... a to VŠETKY a u KAŽDÉHO
To sa dnes asi nenosí.
a s tou vaňou .... tak to by ma vo sne nenapadlo ale ty s tým určite máš skúsenosti, keď tak pohotovo dávaš rady
nuž a som ZA to aby za verejné hajlovanie KAŽDÝ dostal 10 rokov na tvrdo... podotýkam KAŽDÝ
Si ZA? Asi nie.
Dobre si zapamätajte ako sa dnes píše na adresu RUSKA
- A TO JE DOBRE
Zajtra sa porozhliadnite, kde všade sú naši vojačikovia a tiež vojačikovia nášho skvelého Západu a čo tam robia a ako ich miestni "vítajú".
žeby hoax?
https://www.mosr.sk/slovenski-vojaci-v-iraku…
To nie je ačohentizmus.... to robíme MY
Aby nedostávali ďalej zaplatené rovnako za 5x menej.
Slovenskí občania .... možno. Dnes patrí svet ľuďom čo robia bordel. Tak to aj dopadne.
Nemusíme do minulosti. Kde všade na Zemeguli sú naši vojačikovia.
Marine Le Pen bola trestne stíhaná len za uverejnenie fotky Muftího s Adolfom na svojom webe. Vo Švédsku nesmú nahlas povedať, čo je príčinou zločinnosti v tejto kedysi tak bezpečnej krajine.
Ty samozrejme nič o tom netušíš.
Dnes je v EÚ extrémizmus povedať pravdu.
Dobrá správa. Schvaľuješ trestný čin.
Teraz čakaj, že budeš jeho spoluväzeň. Božie mlyny si ťa nájdu.
Hodál sa vyhrážal strieľaním nevoličov Čaputovej. Je už vo veku, že je trestne zodpovedný.
Čakám ..... a nič
Vyzerá to podľa polohy tela tak, že si musel streliť do zadku a pištoľ sa po výstrele vyparila. Mysli predtým, než niečo napíšeš. Je to normálne?
.... obvinila 22-ročného muža z trestného činu niektorých foriem účasti na terorizme a viacerých trestných činov extrémizmu....
Priznal sa určite, ale nazdávam sa, že toto sa na neho nie úplne hodí. Nemal pristať na dohodu.
Netuším ako podrobné boli tie jeho návody a v čom spočívalo to schvaľovanie.
V tom sú tie pochybnosti.
Odporúčame