Aby nedostávali ďalej zaplatené rovnako za 5x menej.
Aby nedostávali ďalej zaplatené rovnako za 5x menej.
Slovenskí občania .... možno. Dnes patrí svet ľuďom čo robia bordel. Tak to aj dopadne.
Nemusíme do minulosti. Kde všade na Zemeguli sú naši vojačikovia.
Marine Le Pen bola trestne stíhaná len za uverejnenie fotky Muftího s Adolfom na svojom webe. Vo Švédsku nesmú nahlas povedať, čo je príčinou zločinnosti v tejto kedysi tak bezpečnej krajine.
Ty samozrejme nič o tom netušíš.
Dnes je v EÚ extrémizmus povedať pravdu.
Dobrá správa. Schvaľuješ trestný čin.
Teraz čakaj, že budeš jeho spoluväzeň. Božie mlyny si ťa nájdu.
Hodál sa vyhrážal strieľaním nevoličov Čaputovej. Je už vo veku, že je trestne zodpovedný.
Čakám ..... a nič
Vyzerá to podľa polohy tela tak, že si musel streliť do zadku a pištoľ sa po výstrele vyparila. Mysli predtým, než niečo napíšeš. Je to normálne?
.... obvinila 22-ročného muža z trestného činu niektorých foriem účasti na terorizme a viacerých trestných činov extrémizmu....
Priznal sa určite, ale nazdávam sa, že toto sa na neho nie úplne hodí. Nemal pristať na dohodu.
Netuším ako podrobné boli tie jeho návody a v čom spočívalo to schvaľovanie.
V tom sú tie pochybnosti.
Dnes celý Cherson .... či?
Tak buď taký dobrý a vysvetli to iba mne.
Nejde o kvalitu, ale či bude plynu dosť a či nebude násobne drahší.
Aj jedno aj druhé je vážne. Pri určitej cene ho skutočne bude dosť, lebo nikto na to nebude mať.
Právny systém je založený na tom, že v prípade pochybností nemožno nikoho odsúdiť.
Skutočne sa to dodržalo? Iba sa pýtam.
Aby nebol neonacista nakoniec každý z opozície. Na choré myšlienky je tu psychiater. Na choré činy je tu väzba.
Furt čakám, že polícia vysvetlí ako mohol vrah spáchať samovraždu s pravou rukou v lone medzi nohami. Prípad by mal byť uzavretý, lebo trestné stíhanie nebožtíka nie je možné.
Dočkám sa? Nemalo by top byť tajné, keď trestné stíhanie neprebieha.
Takže to tu máme. Za závadné myšlienky do basy. Za vraždu iba za psychiatrom. To je trend v EÚ.
Nemalo by to byť opačne?
humanitárne bombardovanie je nezmysel
Koľko naozaj potrebujeme a koľko sme schopní doviezť mimo Ruska. V neposlednom rade - koľko to bude stáť. Aby nebol plyn tak drahý, že sa topiť ani vyrábať nebude a potom ho bude až až dosť.... ale bude zima a priemyselná výroba sa zastaví ako naša hlinikáreň Slovalco v Žiari nad Hronom.
Lebo zariadenia v priemysle nestačí zabaliť do svetra.
Čo sa to práve stalo. Denník Pravda nadržiava ruským vojakom.
Odporúčame