Každý tu ukazuje to čo obsahuje jeho vnútro.
Každý tu ukazuje to čo obsahuje jeho vnútro.
....„Zbabelí Rusi už nemôžu nič robiť, tak udreli na mestá, zatiaľ čo sa nečestne schovávali v Záporožskej jadrovej elektrárni,“ uviedol šéf kancelárie ukrajinského prezidenta Andrij Jermak.....
Čo vám hovorí logika. Kto ostreľuje tú elektráreň.
Jediné, čo z nás robí terč je presne to, čo si napísal. Rusi odišli. Lebo NIČ od nás nepotrebovali.
Pre Ukrajinu je teraz nevyhnutné zastaviť postup ruského agresora, stabilizovať frontovú líniu a pripraviť protiútok s cieľom oslobodiť územie obsadené nepriateľom...
Geniálna veta. Dá sa použiť od februára až ...... dokedy bude treba.
To uhlie sa bude musieť kúpiť. Nekúpi sa od Ruska, ale bude z Ruska .... a 5x drahšie. Tipnem si, že ho kúpime od firmy z najdemokratickejšej krajine na svete,ktorá aj urán nakupuje v drvivej väčšine z Ruska.
Všetci zarobia len EÚ je vedená partou hlupákov .... teda krivdím im. Sú len stupídni. Oni predsa budú za to odmenení, alebo povýšení, alebo ich aspoň potľapkajú po pleci.
Istý mysliteľ povedal v podobej súvislosti sentenciu: Svojim spôsobom ma to upokojuje....
Hitler vo voľbách získal len 30 percent. To určite nebolo pri 100 percentnej volebnej účasti. Niektorí ho pritom volili len z trucu.
Demokratická Ukrajina možno raz bude a nebudú v nej Banderove sochy,nebude sa tam hajlovať a ani zdraviť Slava Ukrajini. V EÚ je to tak:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/cla…
alebo tak:
https://www.topky.sk/tag/117272/hajlovanie
Bandera ... pronesl při závěrečné řeči lvovského procesu: „OUN si cení hodnoty lidského života. Velmi si jí cení, ale naše myšlenka je v našem chápání tak velká, že je třeba přinést nikoliv jednotky, ne stovky, ale miliony obětí, abychom ji nakonec mohli uskutečnit.“
Dodám. Iba to, že bojujú proti Rusom ich nekvalifikuje na nič. Aj Hitler bojoval proti Rusom.
S Banderom Ukrajinci NIKDY nemôžu vyhrať a ani sa s ním NIKDY nedostanú do NATO ani do EÚ. Nieje rozdiel medzi Slava Ukrajini a Na stráž.
Ruble Rusku neukradnú z účtov v ruských bankách. Komu to nie je jasné, musí si to vyžrať.
Tí čo provokujú, raz narazia. Niektorí už v mladom veku.
Pravdivé informácie do seba zapadajú. Lži do seba nezapadajú. Logicky sa dá dopátrať k pravde, alebo aspoň odhaliť luhár.
Usvedčeným luhárom už NIKDY neveriť.
„Dávame ukrajinskej armáde presné súradnice rôznych cieľov a vďaka pomoci partizánov sú nové ďalekonosné zbrane, najmä HIMARS, ešte mocnejšie,“ tvrdí ďalej Andrij a dodáva: „Za ruskými líniami sme neviditeľní a v tom je naša sila.“
Ukrajinské jednotky nedávno použili americký systém HIMARS a zasiahli strategický most na rieke Dneper v Chersone, čím prerušili hlavné zásobovacie spojenie Rusov....
len citujem
Nejak to nekorešponduje s tvrdeniami o tom, že Putin je neobľubený diktátor.
Ak sa bude vydávať za ženu, pokojne môže pokračovať. Tie obťažované dostanú dištanc ak pípnu. Neveríte? Už sa to stalo. Znásilnené študentky v USA od transgendera....
Aleba. Veď Rezeš nemal na splátky úverov - teda nemal likviditu. Práve toto bol problém.
Vrtieť psom je skutočne skvelý, ale mne tu zmazali zmienky o ňom, lebo je ako šitý na dnešné správy.
Potom čo odovzdal našu PVOS .... tuším zadarmo a potom čo tu máme základne-nezákladne USA?
Aj Hodál tak rozmýšľal. Prezradím ti tajomstvo.Väčšina žije z podpriemernej mzdy.
Odporúčame