Prečo je teda Rusko hrozba, keď ho určite Zelenský porazí.
Prečo je teda Rusko hrozba, keď ho určite Zelenský porazí.
Keby pred rokom na kovid umreli všetci starí ľudia, tohto roku by možno v júni nezomrel nikto.
Takto sa treba pozerať na štatistiku. Nedáva správne odpovede pri meniacich sa podmienkach, iba pri ustálenom stave či pozvoľných trendoch.
Neviem nič o Putinovi, ale viem o Stalinovi. Ostali po ňom fajka, obnosené čižmy, knižnica a veľmoc.
Nefandím Rusom, ale ani Ukrajincom. Všetci majú maslo na hlave. Nie je to naša vojna. Naša vláda nás pritom odzbrojuje za prísľuby pomoci. Je to šialenstvo.
Keď už tak ZSSR a teda aj Ukrajincov, ktorí jednak v armáde, aj v politike včítane Brežneva hrali prvé husle.
Dnes sa tvária - my nič.
Daj info, kde teraz Ukrajinci postupujú a kedy budú v Chersone. Pastnem ti ju v oktobri.
Žiadne princípy nestoja nad ľudskými životmi.
https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…
Strašiť Rusko, rozpútavať proxi vojničky - a dodávať zbrane.
Pre mier sa neurobilo nič zo strany NATO a hlavne USA. Pre vojnu fšecko.
Zahajluj verejne - presne tak ako robia Banderovi obdivovatelia na ukrajine pri svastike a potom sa nečuduj.
Neexistuje umiernený nacista.
Toto mu skutočne nikto nevyčíta. Vyčítajú mu vraždenie menšín židovských, poľských, českých atď. Je dodnes fungujúcou inšpiráciou - vzorom pre také chovanie. Aj keď mŕtvy - bez neho by neboli ani udalosti v Odese a možno ani vojna na Ukrajine.
Je mrak zdrojov o jeho politike. Tiso bol oproti nemu svätec.
Je iba zvláštne, prečo majú Rusi oveľa viac zajatcov ako Ukrajinci. Je niekoľko vysvetlení. Ale sú všetky smutné.
Všetci čo vedú vojny v cudzích štátoch sú dobrodinci pravda okrem Putina, ktorý je zločinec.
Logika nepustí.
Výnimočne do bodky súhlasím.
Palkova analýza z verejne dostupných zdrojov USA:
+++ každý režim potrebuje takých aktívnych a užitočných..i****ov.. Aj za totáča ich bolo.
A ten plyn v bombe si si natlačil - tak od srdca a potom dole a zozadu?
Nie sme vo vojne a vyprosujem si, aby niekto za nás bojoval. Rusi od nás NIČ nepotrebujú. Sami odtiaľ odišli - na rozdiel od niekoho, kto nielenže neodišiel, ale sa ešte rozťahuje proti vôli väčšiny občanov.
a podriekla sa aj jedna pani známa výrokom F*CK EU
Keď ideme na pumpu, netankujeme ruskú propagandu, ale benzín či naftu. Keď zapneme sporák, tiež to čo horí, nie je propaganda. Keď Orbán hovorí o dopadoch vlastných sankcií na EÚ a ich neúčinnosti na Rusko sú to fakty.
Aj 1+1 =2 sa nám nemusí páčiť, ale nič s tým neurobíme.
Kto sa chce odpojiť od Ruska, môže sám a hneď. Prví nech to urobia Ukrajinci.
Ako to bolo s tými inkubátormi?
Nazdávam sa. že zhruba toto takmer denne hlása mainstream. Ešte to personifikuje s Putinom.
Ja si tiež myslím, že oboje je lož, ale tvrdenia médií sa navzájom vylučujú. Pri lži sa to stáva. Lži sa dajú odhaliť logikou.
Mnohí ľudia bojujú v starých vojnách, ktorá dávno skončili a aktéri sú mŕtvi. Dnes sa hajluje niekde inde a my to nekritizujeme, ale ešte s nadšením podporujeme.
1. Rusi nepostupujú, ich štát aj armáda sú zaostalé a určite prehrajú.
2. Rusi sú hrozba, po obsadení Ukrajiny sa pustia aj do štátov EU.
Jedno z toho je lož. Nemožno tvrdiť oboje naraz.
Usvedčenému luhárovi verí iba hlupák.
Odporúčame