Biblický príbeh o potope je tu dávno pred katolíkmi.
Biblický príbeh o potope je tu dávno pred katolíkmi.
Kto je to NATO. To si predsa aj TY. Chceš do zákopu?
Pozor na priania, lebo sa plnia.
Lukašenko mal obdobie, keď sa protivil Putinovi a pochleboval západu.
Čo sa stalo potom?
To najvýstižnejšie popisuje slovenské príslovie: Urob susedovi dobre, os*rie ti plot....
Najviac skleníkový plyn je vodná para. Na Sahare je v noci mráz.
Čo s tým urobíme. Vysušíme oceány?
Poznal som Poliakov. Ľvov bola ich srdečná záležitosť. Teraz majú dilemu. Lebo ho vtedy chceli od Ruska.... a leží na Ukrajine.
Nie si ty osobne ten študent, čo chcel strieľať nevoličov Čaputovej?
Presne o tom je každý liberalizmus, keď získa moc.
Buďte prosím v komentároch ohľaduplní, slušní, ľudskí.,,,
Ako sa to zhoduje s púšťaním slova rusáci. Nie je rozdiel medzi rusáci a židáci. Žiadny.
To nie je jav, ktorý začal vojnou na Ukrajine. Je tu systematicky pestovaná nenávisť k národu.
...Na status kombatanta nemá nárok žoldnéř – tj. osoba, která je najata v zahraničí, není občanem bojující strany, jejím motivem je odměna (vyšší, než běžné služné), není příslušníkem oficiální vojenské mise.
z wiki
Keď neexistuje tak neexistuje. Niet čo riešiť.
Alebo žeby predsa de facto?
Keď hovoríte pravdu, nemôže sa vám stať to, že sa dostanete do trápnej situácie,
keď vaše jednotlivé výroky si začnú navzájom odporovať.
Keď klamete, nemôže sa stať, že po logickej úvahe sa nedá zistiť, že si vaše
tvrdenia vlastne odporujú. Obranou proti tomu je spravidla politická korektnosť,
ktorá do očí bijúce lživé tvrdenie presadzuje silou. Vyhadzovami z práce, trestnými
stíhaniami, obvineniami z fašizmu, z nadŕžania Rusku, atď. Vyberte si
Keď luhára usvedčia, zostane mu len hrubosť.
Celý čas nám tu hlásajú, že Rusi civilov vyvražďujú a ženy znásilňujú. Alebo to nepíšu?
Jedno z toho je predsa lož.
Dobre si pamätám, že som sa v máji v Topli v detstve kúpal. Aj kto bol so mnou.
Dobre ja viem komu zvonia, keď idem hore dedinou.... klasika.
Akože. V takej Odesse sa samoupálili? A tí Krymčania čo išli z protimajdanu v autobusoch sa tiež cestou zasamovraždili? Však si pusť videá z roku 2014 ako vtedy Banderovcov vítali v takom Mariupoli.
Si luhár.
Žasnem. Takže ich nevyvražďujú, ale im dávajú ešte aj dôchodky. Buďto boli to predtým lži, alebo sú teraz.
Už chýbali len ostreľovači odskúšaní v Lýbii, Venezuele, Sýrii, Ukrajine a podarený atentát na Lukašenka a už by to bolo podľa scenára.
Na Castra bolo 600 atentátov. Také demokratické.
slušní ľudia sa nebijú, ale sa rozumne dohodnú
k a ž d ú
to slovo nemá iný výklad
S 2 percentami vyhrala voľby? Demokracia v podaní liberála.
Aj ten atentát na Lukašenka za ktorý zabásli aktérov?
Odporúčame