slušní ľudia sa nebijú, ale sa rozumne dohodnú
slušní ľudia sa nebijú, ale sa rozumne dohodnú
k a ž d ú
to slovo nemá iný výklad
S 2 percentami vyhrala voľby? Demokracia v podaní liberála.
Aj ten atentát na Lukašenka za ktorý zabásli aktérov?
29 ročný vyzerajúci ako senior a Armén s tureckými plagátmi a psychickými problémami.
nájdite logiku
Ktože to skákal a kričal. Kto neskáče je Moskaľ. Zabi Moskaľa. To sa dialo v roku 2014.
To bol ten pokoj a život v mieri? Chcel by si byť Rus na tej Ukrajine? Neverím.
Presne za toto NATO bombardovalo Srbsko.
Podotýkam, že nezostalo pri slovách. Len EÚ bola hluchá a slepá a nemá ako tri opice.
Zdôrazňujem, že neschvaľujem žiadnu vojnu a tieto problémy mala a mohla EÚ riešiť dávno a mierovo.
Navrhujem aby vláda mala povinnosť každé opatrenie pol roka najprv skúšať na sebe,
Farbu tuším
Žlto-modrý dizajn je asi vtip.
Je potrebné vôbec zmena? Nebolo už toho dosť? Jediné čo tu chýba je stabilita.
Keď zaznelo klimatická zmena - vypol som. Je to nové označenie pre takzvané otepľovanie, ktoré zrejme nie je,
Som pomaly v penzii, ale za svoj život som nezaznamenal, žeby sa zmenila klíma. Kúpal som sa ako dieťa v rieke už v máji.,... až do septembra. Kúpali ste sa toho roku? Alebo pred rokom v máji?
Ale je to moderné a sú za to peniaze.
Je také slovenské príslovie. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Neviem si pomôcť, ale skutočne som nezaregistroval za posledné desaťročia akúkoľvek snahu riešiť konflikty mierovou cestou. V lepšom prípade obštrukcie a sankcie. V každom prípade dvojitý meter a pokrytectvo.
Odsudzujem každú vojnu na rozdiel od rusobijcov. Racionálne riešenia aj spravodlivosť príde sama. Len to možno neprežijeme, lebo rusobijci nás vedú do vojny - step by step.
Aj v Odesse sa samoupálili. Alebo si aspoň za to môžu sami. Budova sa pohla a začala prenasledovať udatných Banderivcov.
Keby skutočne išlo o emisie, tak sa opatrenia robia tam, kde je spotreba fosílnych palív najvyššia.
Osobné vozidlá to rozhodne nie sú.
Máme vysoké dane a odvody. Pracujúci dostane cca polovicu a keď ide nakupovať zo zvyšku ešte platí 20 percent DPH a spotrebné dane.
Zdaniť viac - je neúnosné. To už nie je štát, ale otrokár.
Stoh slamy sa dá zapáliť ľahko, ale povedať ohňu, že sa má vrátiť do škatuľky - to nie je možné.
A my mu na oplátku ešte pridáme sankcie x 10 a Ukrovia ukážu domácim Moskaľom kto je doma pánom ako to predviedli v Odese a inde.
Psychopatov je zrejme viac, pretože si nespomínam ani sekundu bez vojny .... od roku 89
.... teda vysoká korupcia a ovládanie štátu oligarchami nie je problém?
Udatne sa bili aj Nemci s Rusmi. Žeby za nás?
Krym je svetovo unikátna okupácia, keď okupanti sú samotní obyvatelia ....
Odporúčame