Ešte pred vojnou z Ukrajiny do Ruska odišlo za prácou milión Ukrajincov. To je zaujímavé....
Ešte pred vojnou z Ukrajiny do Ruska odišlo za prácou milión Ukrajincov. To je zaujímavé....
Nedávno utekali z Afghanistanu tak rýchlo, že nestihli ani svojich občanov evakuovať.
Čo je zo všetkého najhoršie? Ako možno vôbec urobiť dohodu s Ruskom po dohode s Janukovičom či po Minských dohodách, ktoré neplatili už na druhý deň... Skutočne si neviem predstaviť ako.
Čo svet svetom stojí a vychádzajú noviny, vždy boli na strane moci proti národu. Neveríte? Spomínajte. Čo sa písalo v Nemecku za Hitlera, na Slovensku za Tisa, za Gottwalda.
Dnes sa deje to isté. A na večne časy.
A vždy bojovali proti konšpiráciám. Najviac vadila pravda.
Na koho území boli separatisti....
... môže po vojne ... Nechápem, prečo až po. Počas je predsa najväčší bordel.
Tiež som slaboprúdar. Ja som videl aj ruské čipy... už pred 25 rokmi. Vtedy pamäťové Eprom.
Čo bráni vyriešiť situáciu tak, ako sa nedávno riešilo Kosovo. Už by bolo po vojne.
Ľudia vari nie sú zo Zeme? Spadli z Mesiaca? Odjakživa žili v lesoch i na lúkach tak ako medveď. Patria tam, kde medveď.
Je jedno riešenie. To sú 2 elektrické autá. Jedno doma nabíjať .....
Nebolo v politbyre ZSSR väčšina Ukrajincov a nevelil tomu Ukrajinec Leonid Brežnev?
Pre koľko mŕtvych v Račaku začalo bombardovanie Srbska?
Mne vadí, že EÚ má na Rusko iný meter, ktorým meria sebe. Keď Srbi robili poriadok s militantmi v Kosove, NATO začalo bombardovať Srbsko.
Keď Ukrajina začala robiť a robila až 8 rokov poriadok s militantmi na Donbase, jeden by čakal, že ho NATO začne bombardovať ....
Od roku 89 si nepamätám jediný rok mieru. Žeby to len Rusko viedlo vojny?
Vo svetle týchto udalostí bude zaujímavé, ako sa zmení pohľad na vojny v Juhoslávii, Iraku, Lýbii, Sýrii, Jemene, Somálsku atď, kde sa všade bránili a niekde ešte stále bránia. Nie je čas to vojnové ťaženie zastaviť? Z pohľadu Rusov je Západ pokrytecký.
Z môjho pohľadu sú všetky vojny zločin.
Na konšpiračných weboch som videl fotky mŕtvych vojakov, ktorí mali deformované lebky evidentne po úderoch pažby.
Žeby nehoda?
Z našich správ vysvitá, že Rusi bojujú s novinármi, ženami, deťmi.
Logicky. Nie je to kontraproduktívne?
Takže potom nastane mier? Možno skôr v Jemene, keď prestanú voziť ropu od Arabov.
Toto je problém Absurdistanu, ktorý sa volá EÚ. Absencia racionálneho chovania štátu.
Normálne je nad darom človeku v núdzi neohŕňať nos. Normálne je byť za pomoc vďačný. Normálne je pri protiprávnom chovaní padni komu padni.
Pri absencii racionality je jediný možný výsledok. Kolaps systému.
Iste máš na každú vojnu názor ako na túto.
Nech je každý vojnový štváč prekliaty a do zajtra zdechne.
Som zvedavý či sa moje úprimné prianie splní.
Rusko až keď ho napadneme. Chceme ho napadnúť? Veľmi sa obávam, že sa nás pýtať naša vláda nebude.
Odporúčame