Masových vrahov je mnoho. Problém je tá bezočivá slepota, keď sú to tí naši.
Masových vrahov je mnoho. Problém je tá bezočivá slepota, keď sú to tí naši.
Nebol by aj link na ten hoax, ktorý článok vyvracia?
Aj za Hitlera takto Nemci znevažovali Rusov. Žebráka nájdeš aj v Rusku aj v USA. Negramotných určite viac v USA.
Prečo by som si medzi dvoma zlými mal vybrať stranu. USA si vždy vyberali tú najhoršiu. Korunku tomu dali v Sýrii či Kosove.
Pane. Tykať je menší priestupok ako urážať. Okrem toho nie 69, ale 68. Toľko na tému nevedomosť.
Ešte pred vojnou z Ukrajiny do Ruska odišlo za prácou milión Ukrajincov. To je zaujímavé....
Nedávno utekali z Afghanistanu tak rýchlo, že nestihli ani svojich občanov evakuovať.
Čo je zo všetkého najhoršie? Ako možno vôbec urobiť dohodu s Ruskom po dohode s Janukovičom či po Minských dohodách, ktoré neplatili už na druhý deň... Skutočne si neviem predstaviť ako.
Čo svet svetom stojí a vychádzajú noviny, vždy boli na strane moci proti národu. Neveríte? Spomínajte. Čo sa písalo v Nemecku za Hitlera, na Slovensku za Tisa, za Gottwalda.
Dnes sa deje to isté. A na večne časy.
A vždy bojovali proti konšpiráciám. Najviac vadila pravda.
Na koho území boli separatisti....
... môže po vojne ... Nechápem, prečo až po. Počas je predsa najväčší bordel.
Tiež som slaboprúdar. Ja som videl aj ruské čipy... už pred 25 rokmi. Vtedy pamäťové Eprom.
Čo bráni vyriešiť situáciu tak, ako sa nedávno riešilo Kosovo. Už by bolo po vojne.
Ľudia vari nie sú zo Zeme? Spadli z Mesiaca? Odjakživa žili v lesoch i na lúkach tak ako medveď. Patria tam, kde medveď.
Je jedno riešenie. To sú 2 elektrické autá. Jedno doma nabíjať .....
Nebolo v politbyre ZSSR väčšina Ukrajincov a nevelil tomu Ukrajinec Leonid Brežnev?
Pre koľko mŕtvych v Račaku začalo bombardovanie Srbska?
Mne vadí, že EÚ má na Rusko iný meter, ktorým meria sebe. Keď Srbi robili poriadok s militantmi v Kosove, NATO začalo bombardovať Srbsko.
Keď Ukrajina začala robiť a robila až 8 rokov poriadok s militantmi na Donbase, jeden by čakal, že ho NATO začne bombardovať ....
Od roku 89 si nepamätám jediný rok mieru. Žeby to len Rusko viedlo vojny?
Odporúčame