Predpokladám, že markízacke štúdio relácie Na telo nemá hľadisko. Ale môžem sa mýliť.
Predpokladám, že markízacke štúdio relácie Na telo nemá hľadisko. Ale môžem sa mýliť.
Obávam sa, že na holenné kosti je trochu viac autorít ako vy. A dovolím si tvrdiť, že ide o autority uznávanejšie, také, ktoré sa nepotrebujú zviditeľňovať nezmyselnými hádkami o veciach, ktoré sa dajú triviálne overiť.
Niektoré veci nechápem - napísať a uverejniť článok o zápase je asi jednoduchšie, ako pridať výsledok do tabuľky...
Pardón, pripomeniem vám okolnosť, ktorú som už raz spomenul. Ergo priateľa gúgla, zjavne s ním nie ste príliš zadobre. Nechcem vás podceňovať tým, že vám priamo uvediem niekoľko (desiatok) linkov na pertraktovanú tému.
Na tému slovíčka nemoc - podľa vás by sme mali premenovať zariadenia, ktorých základ tvorí slovo nemoc. Z nemocníc na chorobnice...
Vďaka! Mal som k dispozícii iný link - a ten už nefunguje.
Ale bol... Do Matoviča má síce ešte dosť ďaleko, no usilovne pracuje na priblížení sa ku svojmu vzoru. Prvé kroky sú zjavné, jeho slovník je už plný mafiánov. V dnešnej diskusii používal mafiánske adjektíva v každej druhej vete.
Šimečka starší sa na nejakom stretnutí v Čadci vyjadril, že bez Sorosovej finančnej podpory by sa v roku 1998 nepodarilo vo voľbách zvíťaziť nad Mečiarom. Bohužiaľ, na Youtube už - bohvie prečo - nie je prístupné video, ktoré to potvrdzuje...
Holenná kosť je odborný slovenský termín pre kosť s latinským označením tibia. Overiť si to môže každý, kto sa kamaráti s priateľom gúglom.
Nie je zlomenina ako zlomenina, takto po nete sa diagnózy a prognózy nerobia. Nenecháme to radšej na lekárov, rehabilitáciu a trénerov?
Takýto blog síce nezabráni ďalšej produkcii výgrckov z dielne Denníka N, no mňa vždy poteší ako rozbúri žlč miestnemu stádočku trollov.
Sú aj orly, ktoré sedia sokoliarovi (alebo orliarovi?) na ramene a orlím zrakom pozorujú vnútrajšok kožennej čiapočky nasadenej na orlej hlávke.
Je zaujímavé, že jediným konkrétnym menom vo vašom príspevku je Fico. Kto sa skrýva pod záhadným označením "mnohí analytici"?
Mimochodom - parlamentné voľby sú bojom o politickú, zákonodárnu a výkonnú moc v štáte. Takže každej strane zúčastňujúcej sa volieb ide o "mocenské ovládanie štátu"...
Asi by sme mali veriť pani Vášáryovej, pretože pred nami nič neskrýva. Jej prsia aj zadok už videl každý - a kto videl prsia nejakého Hrabka?
Kde ste sa v texte dočítali, že autorovi "vadi snaha na znizovanie alebo odstranenie utrpenia zvierat"?
Prečo by mali Ficovi rupnúť nervy? Viete uviesť jediný rozumný dôvod? A keď píšem rozumný, tak naozaj myslím rozumný.
Rybníkarstvo má na Slovensku 600-ročnú tradíciu. Myslíte si, že rybníky sa v stredoveku budovali na letnú rekreáciu poddaných?
Veď som predsa napísal, že základ stravy netvoria... No dozaista budete súhlasiť s tým, že bez nich by sme túto diskusiu neviedli. Keďže mŕtvi nielenže nespievajú, ale ani neťukajú do klávesnice.
Filozofia vegetariánov sa mi prijíma dosť ťažko. Človek je totiž všežravec - svedčí o tom fakt, že dokáže stráviť rastlinnú aj živočíšnu stravu a aj chrup má tomu prispôsobený. Psa síce môžete kŕmiť fazuľou, on ju dokonca aj skonzumuje, no jeho tráviaca sústava na ňu pôsobí len ako prietokový ohrievač. Možno aj do kravy by sa vám zadarilo napchať bravčový rezeň, no ani tento spôsob stravovania by sa s pravdepodobnosťou blízkou istote neosvedčil.
A aj slovko o kaproch: dôsledkom predaja živých kaprov je to, že trpia menej, ako ich nešťastnejší mrazení kolegovia. Ale len za predpokladu, že si toho kapríka necháte zabiť jedným úderom do hlavy od predajcu a nebudete sa ním kochať doma vo vani.
S tými kameňmi (alebo skôr minerálmi, ktoré sa vyskytujú aj vo forme kameňov) to nie je stopercentné. Pre človeka má význam napríkla chlorid sodný, alebo uhličitan vápenatý. Netvoria síce základ stravy, no bez nich by tá strava asi nebola potrebná.
Odporúčame