V Riu bol Majka bronzový, ale to by asi športový redaktor mohol vedieť.
V Riu bol Majka bronzový, ale to by asi športový redaktor mohol vedieť.
Nerobte z toho kovbojku. Bulvárny titulok o strašnej blamáži - ale to by bolo snáď zaujímavé a pravdivé vtedy, keby ministerstvo na podujatie nedalo žiadne prachy.
Ale úplná klasika - pod článkom nie je nikto podpísaný.
Lipšic beztak skončil. Takže sa akurát môže snažiť aby ho nevykopli ako vyslúžilého Dunča, ale aby vytvoril dojem, že sa heroicky obetoval za "správnu vec". Ak však ostane špeciálna prokuratúra, tak v nej zostanú slúžiť rôzni Repovia, Šurekovia, či Harkabusovia. Lišicovi externí pohrobkovia. Nech sa len pekne-krásne chlapci rozutekajú po okresných prokuratúrach a zatvárajú do basy marginalizovaných, takej roboty je tam dosť až moc.
Pád Slovenska do priepastie nie je podmienený klimatickými cyklami. Dokážete napísať aj niečo k veci?
Milankovičove cykly nemajú rovnakú dĺžku, niektoré majú naozaj niekoľko desiatok tisícok rokov, ale sú aj cykly v dĺžkach niekoľko tisícok, alebo dokonca stoviek rokov. Práca Milutina Milankoviča bola už viackrát potvrdená výsledkami výskumov (najzásadnejšie je striedanie hlbokomorských sedimentov, tam sú vylúčené lokálne vplyvy), takže je uznávaná ako teória.
Stačilo napísať áno, alebo nie. Som však rád, že sa priznávate ku svinským úmyslom, ktoré by admin stopol.
Presne taký, ako Via Juris.
Poskynem vám zaujímavú informáciu, zatiaľ ju asi pred vami tajili: dekan Burda je ten človek, ktorý navrhol Lipšica za špeciálneho prokurátora.
Nemali ste na myslí džamahíriu Matovičistan?
Konečné riešenie? Nepatrí die Endlösung do slovníka Tretej ríše?
Zápasy sa nehrajú na šance, ale na góly. Ak chceli naši súperi s nami vyhrať, tak tie góly mali streliť.
Ja len dúfam - možno márne - že nás už neosloví žiadny anjel ani žiadna pani v róbe od Hanečku.
Prečo sa má pýtate na hypotetické fungovanie štátnych bánk v súčasnosti? O ničom takom som nepísal a principiálne mi je úplne jedno, či je banka štátna, alebo privátna. Vyjadril som sa len k svinstvám, ktoré v bankovom sektore napáchali niektorí zástupcovia štátu.
Šeliga je naozaj právnik? Ako potom môže tvrdiť, že Špecializovaný súd má byť podriadený Žilinkovi?
Nikto vás nemôže donútiť platiť zdravotné poistenie. No v prípade využitia služieb zdravotníctva ich potom budete musieť hradiť priamou platbou - podobne, ako napríklad turisti bez príslušného cestovného alebo celoeurópskeho poistenia.
Naozaj sa pýtate ako dopadli štátne banky? Nuž, boli násilne bez akejkoľvek prechodnej fázy hodené do úplne nových finančných vzťahov a vtedajší federálny minister financií ich potešil devalváciou koruny podľa vxláckeho výmenného kurzu. Čo myslíte, prežil by to Rotschild, alebo Morgan?
Perlička na záver, nech sa neodvolávam len na Klausa: slovenský minister Mikloš ich najprv "ozdravil" za 80 miliárd korún slovenských a hneď potom ich privatizoval za 20 miliárd. Biznis jak sviňa....
Je dobrý aj pocit krivdy, ktorý sa tým zasieva medzi ľudí, ktorí deti nemajú nie preto, že nechcú, ale nemôžu? Alebo pre rodičov, ktorých deti zarábajú v zahraničí, no peniaze míňajú na Slovensku a prinášajú tým spoločnosti viac, ako priemerne zarábajúci domáci človek?
Čo je na tom dobré? Bijeme sa do pŕs, že máme solidárny dôchodkový systém, tak prečo ho takto likvidujeme? Ste si vedomý faktu, že vďaka rodičovskému príspevku deti daňami menej prispievajú do spoločnej kasy?
Odporúčame