Na jednej strane vyzývate rešpektovať záujem väčšiny (pri rodičovských príspevkoch) a na strane druhej vás trápia inak sexuálne orientované menšiny. Cítim tu rozpor - je dôležitejšia väčšina, alebo menšina?
Na jednej strane vyzývate rešpektovať záujem väčšiny (pri rodičovských príspevkoch) a na strane druhej vás trápia inak sexuálne orientované menšiny. Cítim tu rozpor - je dôležitejšia väčšina, alebo menšina?
Prečo by som JA mal prezerať nejaký archív, keď ste ho prezerali VY. Viete, na tvrdenie bez dôkazov nie je treba reagovať dôkazmi.
O pani Kolíkovej nie je známa ani veľkosť jej suspenzora.
Väzby na Košča vyrušujú aj pani poslankyňu Remišovú. Väzby na daňového podvodníka, po ktorom prevzala (a úspešne rozložila) politickú stranu, ju nevyrušujú.
Svoje tvrdenie určite dokážete podložiť odkazom na Kaliňákov výrok, však?
Pardón, len jedna doplňujúca technická otázka:
Matoviča, Šipoša a Pročka máte definovaných a archivovaných ako boľševikov, fašistov, alebo šíriteľov bludov?
Vy sa nedajte vysmiať, ale už je asi neskoro. Naučte sa čítať. Vami uvádzaná suma je HODNOTA POISTENÉHO MAJETKU.
Hm, a koľko štátnych peňazí prepili smeráci? Sulíkových 106 000 nastavilo latku poriadne vysoko...
Vynikajúco sme sa prezentovali. Tradíciou, folklórom a mocnými chlapmi, veď schosnovať 106 tisíc za chľast dajaká ledačina nezvládze!
Reči hodné diplomatov zo štvrtej cenovej. Výčapníčka im pritakáva.
Viete, priateľu, keby ste zvládali vyhľadávanie informácií na nete, tak by ste tu nemuseli rozvíjať dvojjamkových, drísty a sprostosti.
Áno, je udivujúce, že niektorí poslanci si neplnia povinnosti, ku ktorým ich zaviazal mandát ich voličov. V tomto prípade išlo dokonca o dvoch predsedov opozičných strán, na hlasovanie sa vykašľali Sulík a Majerský.
Za opozíciu sa hlasovania nezúčastnili:
Richard Sulík (predseda! SaS), Milan Majerský (predseda! KDH), Richard Vašečka a Anna Záborská (OĽaNO), Tina Gažovičová a Martin Pekár (PS).
Koho mám pozdravovať podľa vášho "vice versa", milý agent 00?
Tak pozdravujte v Kremli aj v Bielom onom, milý agent 00.
Pán Daniš, doteraz som vás pokladal za viacmenej seriózneho komentátora, ale tento produkt je fakt trápny. Hneď prvá veta v titulku tvrdí, že nič nové pod slnkom. A prvá veta veta komentára tvrdí: Ficova vláda sa správa, ako keby pred ňou nič neexistovalo. Veď si robíte z huby trhací kalendár...
Okrem toho požadujete od dvojky DD (Dolinková - Drucker) niečo úplne nové, akýsi zázrak, ktorý (okamžite?) spasí naše školstvo a zdravotníctvo. To je brutálne podcenenie inteligencie čitateľa, čosi ako dosiahnutie svetového mieru.
Viete o tom, že a extrémne originálnymi nápadmi nás zásoboval Matovič? A spomínate si ešte ako dopadli tie, ktoré sa bohužiaľ realizovali v praxi? Ľudovo sa nazývali atómofkami a ich účinok bol podobný tým z konca druhej svetovej.
Tie informácie o štvoritom nicku máte od oplotenej ambasády, priamo z Kremľa, alebo od vami spomínaného štvornásobne maskovaného agenta, ktorý je s vami tým činom evidentne spriahnutý?
Čiže od Frantíka Váňu, ktorý včera o 16:50 referoval o príkazoch z Moskvy?
Skôr by sa osvedčilo zriadenie novej kategórie - ružový tchor. A aj tí, ktorí by v tejto kategórii nezvíťazili, by sa mohli stať aspoň laureátmi titulu ružové tchoríčatká.
Odporúčame