Na odpoveď máte kapacitu?
Nepoznám ich účinky, tak sa spýtam skúsenejšieho: osvedčili sa vám?
Ja mám vlastný názor, ale vy asi neviete čítať. Informoval som sa na pravoverný PROGRESÍVNY postoj, ktorý je akýsi zmätočný.
Ups, pardon, to bol omyl - považoval som to za reakciu na iný príspevok.
Nemám žiadny, poskytnente mi niečo z vlastných zásob?
Z diskusie mi nie je jasný progresívny postoj:
je Žilinka kakaný, alebo ospevovaný? Možno by pomohol manuál a príslušný itinerár zo stranníckeho ústredia.
Možno priťahoval aj ukrajinSSké SSvine.
Hm... Pre Ukrajincov Epstein nepracoval? Prípadne pre Číňanov? Alebo pre Saudov? A čo takto práca pre Izrael?
Takže pre vás sú všetky parlamentné voľby rovnocenné? Tak prečo vy, národ slovenský, neslávite aj dátum českých parlamentných volieb a nepripravujete sa na voľby v Maďarsku?
Akosi ste nezaregistrovali zrušenie ruštiny ako úradného jazyka a zákaz jeho vyučovania na školách. Ignorujete aj zákaz ruskej pravoslávnej cirkvi a fakt, že ruskojazyční Ukrajinci sa stali občanmi druhej kategórie. Ústava platná v roku 2020 bola v poriadku, ale prečo tajíte ako ju zmrzačili za Zelenského pontifikátu?
Už prestaňte s tými sprostosťami. Nepoznáte pôvodné znenie a nepoznáte ani zásahy do vypracovaného textu. A bez podpisu je zmluva NEPLATNÁ. Okrem toho mala Matovičova chunta dostatok času na zásadné zásahy do textu a o jeho "obohatenie" o kadejaké kraviny. Mgr. Čaputová ignorovala všetky námietky voči nesúladu zmluvy s ústavou, nedala zmluvu posúdiť ústavnému súdu. Zmohla sa len na detinskú výhovorku, že zmluvu niekto nemenovaný analyzoval a schválil jej znenie.
Toto vy, národ slovenský, odmietate vziať na vedomie?
Čo to pre pána Jána trepete? Zmluvu DCA podpisovala vláda SR v roku 2022 (podpísaní sú Naď a Korčok) a následne ju okamžite bez konzulácie s ústavným súdom parafovala Mgr. Čaputová.
USA sú členom NATO, takže ich prítomnosť na Slovensku je zároveň aj prítomnosťou vojsk NATO.
No schválne, aké ste dostali inštrukcie ohľadne vyjadrovania sa na Žilinkovu adresu?
Vidím, že ste zmätený, neviete či máte Žilinku velebiť, alebo na neho kydať. Vypýtajte si z ústredia itinerár.
Vojaci USA sú na Sliači a v Kuchyni - pýtať sa na presný počet nemáme nárok. Okrem toho je tu Multinárodná brigádna úderná skupina (NATO Multinational Brigade Task Force Slovakia) pod velením Španielska, nejakých 2100 ľudí.
To sa učí na tom istom mieste, ako je výučba diskutérov?
Mohli by ste podrobnejšie špecifikovať práva ruskej národnostnej menšiny na Ukrajine s dôrazom na vami spomenutú ochranu identity, nediskrimináciu a účasť na verejnom živote?
Zaujímavé je, že odkedy vám z diskusií vykopli nick pupuško, ste začali používať úplne iné oslovenia. Akurát za národ slovenský ste sa neprestali vydávať.
Pokúste sa vlastnoručne napísať gúglovi "parlamentné voľby" a zvestujte nám výsledok. Ak sa tam raz vyskytnú voľby do europarlamentu, tak zvíťazíte a získate pozoruhodných 10 bodov!
Niektorí novinári to robia aj z pragmatickejšieho dôvodu - pretože nič iné robiť nevedia a hypotéky sa platiť musia. Takému novinárovi sa síce môže z vlastnej produkcie prevracať žalúdok, no on hrdinsky zatne zuby a do zrkadla sa radšej nepozerá.
Nepripomína to čosi spred roku 1989?
Hm... nezdá sa vám, že sa čoraz viac ponášate na toho jedinca, ktorý obvinil Blahu z mydlenia barana? Asi vám nehrozí podobný súdny verdikt ako tomu spomenutému jedincovi, ale bude to skôr len preto, že Blaha sa podobnými ukričanými nímandmi nezaoberá.
Odporúčame