Skúsili ste si už položiť otázku prečo posledné 3 "non-Fico" vlády neprežili celé volebné obdobie?
Skúsili ste si už položiť otázku prečo posledné 3 "non-Fico" vlády neprežili celé volebné obdobie?
Odkedy voliči zvolili Kisku, Matoviča a Čaputovú, tak mám na nich rovnaký názor, ako Haščák.
Ako to, že neviete či sa vám osvedčili? Zatiaľ nezabrali? Vytrvajte, raz sa to možno poddá. Alebo aj nie...
Vy neviete kto sú ONI? To sú presne tí istí, čo vybavili Mgr. Čaputovej post prezidentky. Vy nečítate komunikáciu Lajčák - Epstein?
Ja ho dokážem dokonca aj napísať, takže čítať by ste ho mali skôr vy. Alebo si to dajte prečítať niekomu, kto to zvládne, pochopí a pokúsi sa vám to vysvetliť.
Nepoznám ich účinky, tak sa spýtam skúsenejšieho: osvedčili sa vám?
Ja mám vlastný názor, ale vy asi neviete čítať. Informoval som sa na pravoverný PROGRESÍVNY postoj, ktorý je akýsi zmätočný.
Ups, pardon, to bol omyl - považoval som to za reakciu na iný príspevok.
Nemám žiadny, poskytnente mi niečo z vlastných zásob?
Z diskusie mi nie je jasný progresívny postoj:
je Žilinka kakaný, alebo ospevovaný? Možno by pomohol manuál a príslušný itinerár zo stranníckeho ústredia.
Možno priťahoval aj ukrajinSSké SSvine.
Hm... Pre Ukrajincov Epstein nepracoval? Prípadne pre Číňanov? Alebo pre Saudov? A čo takto práca pre Izrael?
Takže pre vás sú všetky parlamentné voľby rovnocenné? Tak prečo vy, národ slovenský, neslávite aj dátum českých parlamentných volieb a nepripravujete sa na voľby v Maďarsku?
Akosi ste nezaregistrovali zrušenie ruštiny ako úradného jazyka a zákaz jeho vyučovania na školách. Ignorujete aj zákaz ruskej pravoslávnej cirkvi a fakt, že ruskojazyční Ukrajinci sa stali občanmi druhej kategórie. Ústava platná v roku 2020 bola v poriadku, ale prečo tajíte ako ju zmrzačili za Zelenského pontifikátu?
Už prestaňte s tými sprostosťami. Nepoznáte pôvodné znenie a nepoznáte ani zásahy do vypracovaného textu. A bez podpisu je zmluva NEPLATNÁ. Okrem toho mala Matovičova chunta dostatok času na zásadné zásahy do textu a o jeho "obohatenie" o kadejaké kraviny. Mgr. Čaputová ignorovala všetky námietky voči nesúladu zmluvy s ústavou, nedala zmluvu posúdiť ústavnému súdu. Zmohla sa len na detinskú výhovorku, že zmluvu niekto nemenovaný analyzoval a schválil jej znenie.
Toto vy, národ slovenský, odmietate vziať na vedomie?
Čo to pre pána Jána trepete? Zmluvu DCA podpisovala vláda SR v roku 2022 (podpísaní sú Naď a Korčok) a následne ju okamžite bez konzulácie s ústavným súdom parafovala Mgr. Čaputová.
USA sú členom NATO, takže ich prítomnosť na Slovensku je zároveň aj prítomnosťou vojsk NATO.
No schválne, aké ste dostali inštrukcie ohľadne vyjadrovania sa na Žilinkovu adresu?
Vidím, že ste zmätený, neviete či máte Žilinku velebiť, alebo na neho kydať. Vypýtajte si z ústredia itinerár.
Odporúčame