Predstav si, že ani nikto z opozície sa nepokúsil spáchať atentát na Fica.
Načo prázdne reči, kto vyrevoval dajme dole prezidentku? kto opakovane kvákal že prezidentka je americká ****? Koalícia musí začať niečo robiť aby upokojila situáciu, nie robiť rozbroje ako doteraz.

