Žiaľ, vďaka tomu že Ukrajina nedostala načas potrebné zbrane, veľa Ukrajincov zbytočne zahynulo. To sa dúfam opakovať nebude
Žiaľ, vďaka tomu že Ukrajina nedostala načas potrebné zbrane, veľa Ukrajincov zbytočne zahynulo. To sa dúfam opakovať nebude
V Rusku sa vraždí 2xviac ako v "Amerike", droguje sa viac ako v "Amerike a býva sa po uliciach rovnako ako v "Amerike".
Slovensko vzniklo v Amerike a vďaka Amerike a existuje vďaka podpore Ameriky.
zaplatím ti letenku, ak sa zaviažeš že mi zaplatíš 10-násobok ceny v prípade, že sa vrátiš.
Tie peniaze už nie sú ruské. Už je to zábezpeka na západné úvery Ukrajine.
Nech sa prihlási, kto by chcel žiť v Rusku. Kto by sa chcel do Ruska vysťahovať a ostať tam trvalo žiť.
Áno, ale západ má dostatok prostriedkov a má z čoho dávať, Rusko nie. Západu stačí dať 1% HDP na podporu Ukrajiny, Rusko musí nechať zhorieť vo vojne 30%HDP a nebude to stačiť. A HDP Ruska klesá, dnes je rovnaké ako pred 10-15 rokmi. Rusko bojuje na 1000km fronte ale okrem toho musí zabezpečovať ďalších 10000 kilometrov hraníc...
Rusko prežíva len vďaka totalitnej moci a propagande, ktorou ohlupujú jednoduchých ľudí.
Pepek bude poslúchať ako poslúchal celý život. Preto si ho jeho páni vybrali a on im vždy poslušne slúžil.
Presne tak to ale bude, ako povedal Zelensky. Rusko ostane trčať v nekonečnej vojne. Všetky peniaze bude pchať do vojny a krajina bude chátrať.
V tej nekonečnej vojne spotrebuje zbraňové systémy, systémy protiraketovej obrany, tanky, muníciu, Rusko stratí milióny životov vo vojne a ďalšie milióny Rusko opustia - elitných vedcov, technikov, športovcov, umelcov už západ preberá.
Takže necháme podlého klamára šíriť klamstvá a stačí tak málo, zahryznúť si do jazyka.
Vojnový štváč je prezident Putin a ty si jeho poskok.
Kedysi si GP Trnku kúpili. Nie je dôvod vymenit riaditeľa RTVS tak si zmenia zákon tak, že zrušia celú televíziu...
Je jedno komu pasuje či nepasuje vedenie televízie ... nie je dôvod ho meniť.
Takže tí "blázni" Matovič a Heger odovzdali krajinu Odorovi po kríze s naštartovanou ekonomikou s najvyšším ekonomickým rastom zo všetkých krajín v regióne a miliardami na účtoch štátu čim dosiahli zníženie zadlženosti (dlh v %HDP) za rok 2023.
Aktuálne meno Michala Fica podľa obchodného registra figuruje v eseročke Agentúra SMER, s.r.o.. Z verejne dostupných zdrojov vyplýva, že syn premiéra je vo firme od 19.1. 2024 konateľom.
Fakt? Ja si myslím, že prvoradá je konsolidácia verejných financií, presun peňazí z nezmyselného rozhadzovania na dôchodcov do reforiem a investícií v oblasti vzdelávania, zdravotníctva a infraštruktúry.
Slovensko je a ostane rozdelené. Je rozdelené na zlodejov a parazitov a ľudí pracujúcich a živiacich tento štát. Kým zlodeji a paraziti nebudú sedieť v base, bude Slovensko upadať materiálne aj morálne.
Nie, nehádže si každý všade svojich nominantov za každú cenu.. v RTVS Rezník skončil v svoje funkčné obdobie a nikto ho nevyhadzoval... je isté, že dnes dosadzuje všade nekompetentných ľudí a štátne orgány nefungujú.. a tak skoro fungovať nebudú.
Na smiech je tvoja nevedomosť o tom, čo sa deje.
V pondelok zbúrate televíziu a rozhlas, potom zbúrate existencie ľudí ktorí celý život chránia životné postredie, potom zbúrate spravodlivosť ktorej základy ste už podkopali...
Pelle sadne do buldozéra a ide búrať...
hlúpo a verejne klamal Gašparovič
Gašparovič je ten normálny, čo normálne odbachol človeka?
Odporúčame