Rusko si to chcelo rozdať so západom tak, že "prefacká" a obsadí Ukrajinu. Nikto Rusov nenútil zaútočiť na Ukrajinu. Žiaľ pre Rusov, Ukrajina sa začala brániť a bráni sa dodnes.
Rusko si to chcelo rozdať so západom tak, že "prefacká" a obsadí Ukrajinu. Nikto Rusov nenútil zaútočiť na Ukrajinu. Žiaľ pre Rusov, Ukrajina sa začala brániť a bráni sa dodnes.
Putin nenadiktoval žiadne podmienky. Povedal, že o žiadne rokovania záujem nemá. Ruské straty vojakov za posledný polrok sú také obrovské, že ak by chceli obsadiť územie veľké ako Košický kraj, museli by obetovať 2-3 milióny vojakov. Vojna sa zmenila na jatky. Ukrajinci lovia ruských vojakov dronmi a Rusi im posielajú do prvých línií žobrákov z vidieka, ktorí idú zdochnúť za pár stoviek EUR mesačne.
Keď hrob, tak je už jedno aký hlboký.
Nikdy nehovor nikdy. Nikto si nevedel predstaviť pád komunizmu a zosypal sa ako domček z kariet.
Rusko sa samo zatiahlo do veľkej vojny a musí zbrojiť viac ako za čias studenej vojny. Stráca každý deň stovky miliónov EUR... tak môže skolabovať aj Rusko a nemusí to ani dlho trvať.
Škoda zmarených životov a obrovských škôd. Putina by mal čo najskôr skončiť tak ako Hitler. A tiež spáliť a zvyšky hodiť do rieky.
Pani Čaputová bola nadstranícka prezidentka, to sa nedá povedať ani o Gašparovičovi a Pellegrinim, ktorému kampaň financovala strana, ktorej členom ostáva.
Čo vyhrávajú? Za pol roka obsadili 10 dedín? za cenu 100000 životov?
Prečo Fico&co zadlžujú a rozhajdákavajú oveľa viac v čase bez kríz, ako Matovič&co v čase pandémie, energetickej, inflačnej a vojnovej krízy?
V kolektívnych športoch sa to mohlo stávať a aj stávalo. Na druhej strane množstvo talentov zo Slovenska dosiahlo vysokú úroveň tým, že tránovali/športovali v českých kluboch, ktoré boli vyspelejšie s lepšími podmienkami a aj trénermi.
Mimochodom, zrušte mimovládky, nedajte im ani cent!!!
Športové kluby sú tiež mimovládky. :-))
Takže teraz máme málo športovcov na olympiáde preto, že sú uprednostnení Česi alebo preto, že Slováci nemajú športovcov ktorí spĺňajú limity?
No to je vojna a tak sa správa krajina, keď je napadnutá agresorom. Rusi sú agresori, vrahovia a okupanti. Ukrajinci sa bránia.
Keby si čítal čo za propagandu vypisujú rusáci, to by si sa nasmial.
Ale som rád, že Slovensko už bude prosperovať a smeráci sa nebudú vyhovárať, že nemohli spravovať štát lebo im niekto hádzal polená pod nohy. Už budú len múdro vládnuť a krajina bude prekvitať, mladí ľudia nebudú utekať, lebo ich už dôchodcovia nebudú ožobračovať...
Voliči koalície vraždia a zastrašujú novinárov aj politikov. Chlapec čo zavraždil 2 ľudí na Zámockej chcel spáchať atentát na Hegera....
Zatiaľ vedú smeráci&co 4:0 na obete.
Počet športovcov na olympiáde ukazuje aj úpadok Slovenska v oblasti športu. Aj to výsledok rozpadu Československa.
V štátnej pokladni sa peniaze nezhodnocujú ale strácajú.
Fakt? Napríklad to, že bola prezidentka. Že vo voľbách zosmiešnila aj Fica aj Šefčoviča. Že nevysedáva po kútoch ako Fico.
Od zajtra budete už mať to vaše teplé slniečko.
Jamkatý už Roberta Dlhoprstého preskočil a to sa tiež neodpúšťa. :-)
Odporúčame