Akože fakt dobrý prejav, na úrovni prejavu generálneho tajomníka KSČ na zjazde komunistov. :-)))
Akože fakt dobrý prejav, na úrovni prejavu generálneho tajomníka KSČ na zjazde komunistov. :-)))
Prejav, kde sa našli všetci a nikto. Prejav všeobsahujúci a ničnehovoriaci. Prejav, kde sa Pellegrini ukryl za všetky pozitívne historické osobnosti Slovenska, ktoré niečo znamenali - ktoré väčšinou zo Slovenska ušli tak, ako dnes uteká elita národa pred takými ako je Pellegrini.
Pevnou súčasťou rozkrádania štátu a úpadku počas 12 rokov vlád smeru bol Pepek-plechová žaba na kľúčik.
Agent Bureš a president Fernet zastupovali na inaugurácii Českú republiku.
Prečo by som mal čakať? Ja môžem napísať čo chcem a nemusím čakať 3,5 roka... no a už len 3 a 1/4 roka.
Mali ste tu 12 rokov vlád Smeru z toho 10 rokov v súbehu s prezidentom - takmer členom Smeru Gašparovičom. Výsledok bol úpadok štátu na predposledné miesto za pobaltské krajiny, Chorvátsko aj Rumunsko...
To je výsledkom rozkrádania a kupovania voličov za nezmyselné balíčky... o 4 roky padneme za Bulharsko a vy budete nadávať progresívcom, ktorí nikdy v tomto štáte nevládli...
Sladké plané reči nového prezidenta sú v ostrom protiklade k tomu, čo už v pondelok urobí vládna koalícia a aj on sám.
40 ton stavebného odpadu?
Tak to je úžasné "Pri búracích prácach vzniklo takmer 40 ton odpadu, pričom miera zhodnotenia predstavuje až 98,5 percenta." to je tak na 2 návesy...
NS1 aj 2 ide zásadne proti ekonomickým a politickým záujmom Slovenska. Jeho zničenie je v záujme Slovenska.
Chcel som aby mi niekto napísal aké sú zaujmy Slovenska nie Ruska, a ty priskočíš a napíšeš protislovenské litánie.
Ale aspoň skončia tie nekonečné výhovorky, že nemohli niečo urobiť, lebo zlá, zlá, prezidentka... Tak chalani smeráci, máte všetko, môžete ukázať, že viete niečo urobiť. Nie len búrať semafory.
Kto že sa to vracia? Politici - profesionáli, alebo politici - desperáti?
Veď tí čo sa vracajú ti vládli 12 rokov a spôsobili úpadok krajiny pod úroveň Rumunska na predposledné miesto v EU.
A aké sú záujmy Slovákov? Napíš nejaké. Ale nepíš záujmy rusákov a boľševikov.
Slovensko by malo plynom šetriť a nespaľovať plyn zbytočne v elektrárňach. Plyn pre domácnosti by mal zdražieť, aby aj domácnosti šetrili. Ušetrený plyn uskladniť v zásobníkoch - napr. aj na Ukrajine kde sú voľné kapacity v zásobníkoch.
Nepočujem o žiadnych opatreniach na šetrenie plynom.
Problém je na ruskej strane.
O tom či ja môžem pokračovať, alebo nie určite nerozhoduješ ty pomotaný trollko.
Super je, že poslať pozvánku americkej ambasáde nebol zle zapnutý gombík, ale správna vec.
Mne Pellegrini pripomína plechovú žabu na kľúčik (© M. Kňažko). Pániček ho natiahne a on skacká a klepe papuľkou a vydáva smiešne plechové zvuky.
Americkej? Nie. Slovensko vzniklo vďaka USA. Založili ho americkí Slováci. USA sú náš spojenec a garant našej štátnosti a hraníc. Rusko je hrozba, nič nám negarantuje okrem toho, že chce aby sme boli vo sfére vplyvu Ruska.
tak, tak, ruské hnojivo pre slnečnice na ukrajinských poliach.
Prvý gombík Pellegriniho ako prezidenta si zapol zle - poslal pozvanie na inauguráciu ruskej ambasáde
Odporúčame