Mladí sa na penziu od štátu už veľmi nespoliehajú
DOCHODKOVA REFORMA ???
dnesna politicka moc pravica a robotnici zo strany SMER maju jeden spolocny ciel a to je odstranenie takzv. SOCIALNEHO STATU. socialny stat vznikol na zalkade vybojovania si svojich prav robotnickou triedou ktora sa zdruzovala ko komunistickych a socialno-demokratickych stran. SOCIALNO - DEMOKRATICKA strana bola vylucne robotnickou stranou a prave socialny demokrati si vybojovali takzv. SOCIALNY STAT. v zjednotenom nemecku ustupil BISMARCK poziadavkam socialnych demokratov (nie preto ze by miloval robotnikov) a zaviedol v nemeckej risi prvy socialny stat na svete. napr. povinne zdravotne poistenie, povinne urazove poistenie, dochodky...atd atd.
dnes sa vsetky politicke strany na slovensku snazia o co najrychlejsiu demontaz socialneho statu. to je jedno ci je to SMER alebo SDKU. ciel je jasny - odstranenie socialneho statu. preto ludia by sa mali naozaj zamyslat nad buducnostou, odkial sme prisli kde sme a kam to vlastne kracame...