Bitka o nerozhodnutých. Ako rozmýšľajú voliči týždeň pred voľbami? Najviac prijateľný Hlas, PS už nevysáva partnerov
Hlas a Smer to robia momentálne fikane a snažia sa využiť to, že majú silné stranícke základne a nie sú politické eseročky ako Oľano,Sme rodina, SAS a podobne. Dali na kandidátky ľudí z regiónov a teraz ich v letákoch dávajú ako tváre kampane.Takže veľa ľudí,ktorí sú nerozhodnutí alebo majú celej našej straníckej politiky už plné zuby to hodí ľuďom,ktorých poznajú a budú ich krúžkovať-hoci budú na kandidátke strany,ktorej hlas by inak nedali. Je to daň za to, že u nás je len jeden volebný obvod a nemáme ich 150 podľa počtu poslaneckých mandátov. Krúžkovanie je jediná možnosť poslať do parlamentu človeka spomedzi seba,ktorého osobne poznáš,vieš kto to je,čo má za sebou a aký je to človek.Aspoň toto jediné-lebo inak je to stále bieda. Stále nemáš svojho poslanca-čiže nikoho,na koho sa môžeš obrátiť a koho možno brať na zodpovednosť-človeka,ktorý po zvolení zastupuje občanov celého svojho obvodu bez ohľadu na to,či za neho vo voľbách hlasoval.