To predsa podľa ľudí ako si ty vôbec nehrozí-vraj to Putin nespraví,lebo je to vlastne veľmi rozumný človek a vie si zrátať,že by si tým ublížil a ani Čína mu to nedovolí...a keby predsa mal taký úmysel,tak sa i neodváži,lebo aj NATO má jadrov zbrane a hneď by sa v sekunde otvárali silá a keby ho to predsa len neodradilo,tak ruské jadrové zbrane sú predsa staré a ani nevybuchnú...ale vlastne o nič neide,lebo dnes zajtra Rusko skolabuje,rozpadne sa a Putina zabijú jeho vlastní.....sú tam všetky vaše úžasné "argumenty" alebo som na nejakú obrdebilinu snáď zabudol? Hodiny posledného súdu su v polohe v ktorej neboli ani počas kubánskej krízy a tu sa takí ako ty tvária,že sa nič nedeje...keby išlo len o takých ako ty tak je to jedno-si len nula. Ale takí ako ty rozhodujú za nás a o nás-a to je problém.

