Ja viem,že je to irónia-ale už nám boli od médií a politikov prezentované také neskutočné hovadiny, že keby s podobným príbehom Jarko naozaj vyrukoval,tak by som sa vôbec nečudoval. Ani tomu,že by médiá pozháňali "expertov",čo by to vehementne potvrdzovali,ani tomu, že by to tu trolkovia bez mozgu obhajovali ako pravdu do rroztrhania tela.

