Nielen ciele na Kryme, ale aj ciele v Rusku. Eskalácia konfliktu dospela do svojho najkrajnejšieho bodu. Inak dodanie týchto rakiet prakticky plánovalo aj USA s tým, že bude USA určovať ciele, ktoré nimi môže ukrajinská armáda zasahovať-a malo sa jednať práve o Krym. S tým, že by tak donútilo Rusko byť ústretovejší pri mierových rokovaniach ak Ukrajina bude mať možnosť zasahovať ciele na Kryme. Na Kryme mali "radi " Ukrajincov už pred začatím vojny, teraz, keď im budú ničiť domy a zabíjať deti ich budú priam milovať. Úplne skvelý predpoklad na to, aby tam prišla ukrajinská "oslobodzovacia" armáda . Budú ich tam mať radi rovnako ako dnes majú radi Rusov na Ukrajine. To je jedna vec. Tá druhá je, že v arzenáli ruskej armády sú jadrové zbrane. Ešte jedna vec chýba Ukrajine ku "šťastiu"-aby ich krajinu bombardovali jadrovými zbraňami. Potom svoje obilie už nepredajú ani ako krmivo pre prasatá a Černobyľ nebude len jedna pomerne malá oblasť na severe,ale väčšina Ukrajiny.

