Zelenskyj sa pohádal s Maďarmi. Szijjártó: Maďarsko už zaplatilo priveľkú cenu za vojnu
Hlavne že ty si ekonóm jak hovado. Lebo keď obchodujú v dolároch a FED si každý polrok natlačí nové peniaze-tak oni vôbec netratia, pravda? Alebo keď si v dolároch vezmú pôžičky? Čo si myslíš, prečo je naprieč štátmi nespokojnosť s dolárom ako rezervnou menou? Preto, lebo Čína chce pretlačiť juan ako novú rezervnú menu? Alebo preto, že uverili Putinovej propagande? Neskutočná naivita. Navyše sa tak majú realizovať platby pri vzájomnom obchodovaní kde platí v tom momente nejaký kurz. Vôbec sa nečuduješ, ako je možné,že ideš do susedného Česka, zaplatíš tam kartou cenu v mene, ktorá vôbec nie je svetová a banka nemá problém si to zúčtovať. Ale čuduješ sa, prečo si nejaký štát odmieta najskôr zameniť doláre a platbu realizovať v cudzej mene s iným štátom, ktorý pritom tiež vôbec nemá doláre ako svoju menu. A prečo si kvôli tomu musí zhromažďovať dolárové rezervy.