Nemyslím, že niekto na Slovensku prenasleduje LGBTI-ani si namyslím, že títo opúšťajú Slovensko. Možno nejakí teraz odídu po týchto vraždách. Celé to okolo LGBTI je pseudoproblém,ktorý je umelo vyvolaný. Drvivú väčšinu požiadaviek LGBTI ktoré im uľahčia život je miožné vyriešiť úplne bezproblémovo prijatím univerzálnych zákonov nielen pre LGBTI,ale pre všetkých,čo nechcú žiť v manželstve,ale v partnerstve. A to ostatné je nimranie sa v zbytočnostiach.


