Čo urobili?Posunuli svet na okraj jadrovej apokalypsy. Nebyť osobnej statočnosti prezidenta Kenedyho,ktorý sa vzoprel generalite a deep state,tak je pravdepodobné ,že svet dnes by bol po jadrvej vojne-ak by vôbec ešte nejaký svet a civilizácia existovali.Ultimátum, ktoré presadzovalo deep state USA ZSSR nemohlo prijať-bolo neakceptovateľné.Kenedy urobil jediné možné-stiahol jadrové zbrane z Turecka a ZSSR stiahlo svoje z Kuby. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo ho nechali zavraždiť.

