Ukrajina sa bráni pred vrahmi z latristanu.
No a aj napriek tomu že vrahov je 4 násobná presila -
drží sa skvele.
Nakoniec 3 dňová ŠO latristanu = 1 318 dní hovorí svoje.
Ukrajina sa bráni pred vrahmi z latristanu.
No a aj napriek tomu že vrahov je 4 násobná presila -
drží sa skvele.
Nakoniec 3 dňová ŠO latristanu = 1 318 dní hovorí svoje.
32 dňová ŠO = 1 318 dní.
A že sa v Mordore nezastavil čas..
A čo zemiaky.
Tie sa už tiež podarili veľkému tragédovi z Kremľa pre jeho žobrákov zohnať ?
Aký rozpoltenosť?
Vonku kváka ako Fico portebuje kvôli čerpaniu financií z EÚ,
a doma ich voličom, tu pým Ofcam - nakecajú opak.
Takýmto vyhlásením mimo mítingov pre štrabavcov -
opäť pokazil náladu vodičom - tupým oFcam smeromafie.
Ty máš niečo proti *Ficovi a jeho politike na 4 svetové strany ?
To o tebe vedia všetci - čo si.
Len nerozumiem, prečo tým na seba ešte upozorňuješ...
Dať si do profilu súčasnú šéfku KSČM - to hoci kto nezvládne.
Čo ťa na Infoh ovne blokli ?
Že sa musíš trápiť proti tvojej vôli na Pravde ?
Takéto " strategické ô debaty vedie pipko so sebe rovnými v IV.csk.
Pokrok ani u ních nezastavíš
Za socializmu, kým doviezli nedovarené pivo z Bytče do hocijakej dediny na Kysuciach
ale aj inde - tak v lete už ho vykladali skazené.
No a ako proletariátu chutilo.
Automatická pokladňa je pre normalných ľudí.
Pre deb ilov je to vesmírna technika.
Vraj sako bolo zničené pri jeho skúmaní ?
To ho AKO skúmali ?
Však ak bolo prestrelené - muselo to byť viditeľné.
Zrejme skúmali zloženie jeho materiálu.
Lebo Kali na jednej TB ukazoval ŠEDÉ sako s prúžkami.
Vraj ho zaistil v Handlovej v nemocnici, ked Ficinu vyzliekali.
To tam nebol žiaden policajt ?
A ani po roku ho polícia nepotrebovala ??
Hlavne že keď dosjatého hranola odnášali do auta -al na sebe oblek farby - MODREJ !!
Samozrejme, že RuZZko je " veľmoc ".
Koľko zemlianok je v Europe - a koľko v RuZZku ?
Alebo - celý Západ dohromady nemá ani desatinu latrín - oproti " veľmoci " RuZZku.
Už nevybuchujú ?
Takže ti opäť zvýšili dávky ukludňovákov ?
Takže už bijú aj vlastných.
No ale veď to nie je po prvý krát.
Stalin robil to isté...
He he he
Opäť génius od krompáča - tentoraz v úlohe politológa.
Tie VŠŽ ale chrlia " super kvalitné " kádre.
Ale veď futbalisti dostali všetci víza ?
To ten delegát bude tiež hrať ?
Odporúčame