Len tak mimochodom.
Gde sa vrahovia z latristanu chcú domáhať nejakých súdnych rozhodnutí ?
Však medzinárodne inštitúcie - NEUZNÁVAJÚ !!!
Alebo sa bol " hrdina " / myslím dosejkaného liliputka / zelezeného v diere 300m
pod Kremľom prihlásiť v Haágu ?

