Znova záchvat blogera ?
Koho zaujíma jeho názor ?
Komárov nad Amazonkou, alebo tunajších ruZZkých glupcov ?
Znova záchvat blogera ?
Koho zaujíma jeho názor ?
Komárov nad Amazonkou, alebo tunajších ruZZkých glupcov ?
A prečo ste sa naň tešili - aby vyhral ?
Teroristi ako Hamas, alebo Putin a spol. mier nechcú...
Bol by tam, ako to kedysi povedal jeho stranický šéf - Jakeš.
Sám jak kúl v plote...
Hlavne tie šedé.
Hnus, to ako keby ich po nástreku základnej farby dali z pasu do predaja.
Tie " niektoré " čo sú po troch rokoch šroty sú tu v minime.
Iba spros tí si kupujú ruZZké autá.
No keď myslíš - že robím TEBA, nebudem ti to Prťka vyvracať.
Už aj hranol chradne.
Darmo - roky neoklameš.
Už neurobí 1 000 klikov a ani nedokáže 3 dni v kuse slopať - aby sa to neodrazilo na jeho xichte.
Takže oslava ústavy musela byť " brutálna ".
Skrachovanče.
Uhlerová - NIE je platená štátom ty trub ka.
Takže môže mať mesačný plat aj 200 litrov.
No neviem na čo robíš ty - asi na nič.
My na naše domy, autá, dovolenky, časté oslavy.
V Kremli to bolo vždy tak.
Kremeľ nech si vysejká očička...
Špi ny.
Rozbijú tretinu Ukrajiny a chceli by byť bez následkov ?
Veru fašistický moloch RuZZko na čele s vrahom je nereformovaný...
Takto to dopadne, keď ficina zavčasu neskorumpuje vedenie KOZ - ako to bolo na Machynu.
Vtedy sa zmluvy medzi smeromafiou a odborármi podpisovali jak na páse.
Tí tam budú, až politiku -rozumej rozkrádanie Slovenska
" zavesia " na klinec.
Ale tie minimálne náklady na prevádzku takéto WC majiteľa určite tešia !
Rudko, ale Putin zrovna verbuje 140 000 mužíkov do jeho armije.
Tam je šanca pre našich kolabotrantov a ruZZké oší pane.
To je dobre.
Mali ti ešte viac.
Odporúčame